Stoły Bożonarodzeniowe
    Bicie rekordu RKO
    Wigilia Szkolna - wspólne kolędowanie
  • "Koncert Muzyki Polskiej"
    Kozielewski – nauczyciel i mistrz

Dzisiaj jest czwartek, 27 lutego 2020 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 123 dni. Matura za: 67 dni.

Imieniny: Gabriela, Anastazji, Honoryny

Uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych

Uczniowie klas pierwszych Liceum Ogólnokształcącego i Branżowej Szkoły I stopnia są już pełnoprawnymi uczniami Zespołu Szkół w Krzepicach. W listopadzie odbyło się uroczyste ślubowanie. Rotę ślubowania odczytał przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Kacper Sas. W niezwykle podniosłej atmosferze przed pocztem sztandarowym uczniowie klas pierwszych ślubowali sumiennie wykonywać wszystkie swoje obowiązki, wytrwale pracować nad sobą, kształtować serca i umysły tak aby zawsze postępować w sposób godny prawego człowieka, szanować i kultywować tradycje szkoły, dbać o pozytywny wizerunek szkoły i godnie ją reprezentować.

Życzymy Wam drodzy uczniowie klas pierwszych, aby słowa przysięgi, która składaliście podczas ślubowania stały się Waszym mottem i były obecne zarówno w Waszych słowach jak i czynach.

PopUp główny - animator