Stoły Bożonarodzeniowe
    Bicie rekordu RKO
    Wigilia Szkolna - wspólne kolędowanie
  • "Koncert Muzyki Polskiej"
    Kozielewski – nauczyciel i mistrz

Dzisiaj jest czwartek, 27 lutego 2020 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 123 dni. Matura za: 67 dni.

Imieniny: Gabriela, Anastazji, Honoryny

LONDYN - CITYBREAK

Krzepiccy licealiści uczestniczyli w czterodniowym wyjeździe samolotowym do Londynu w dniach 7-10 listopada 2019r. Intensywny program zwiedzania miasta oraz piękna jesienna pogoda pozwoliły nam zobaczyć najpopularniejsze zakątki miasta. Byliśmy pod wrażeniem architektury Londynu, miasta nocą, zatłoczonych ulic z piętrowymi autobusami, charakterystycznymi taksówkami i czerwonymi budkami telefonicznymi. Mieliśmy możliwość podziwiania okazałych budynków Pałacu Buckingham, Parlamentu Brytyjskiego, Opactwa Westminsterskiego, Muzeum Brytyjskiego i Muzeum Historii Naturalnej. Niepowtarzalną okazją było postawienie stóp jednocześnie na dwóch półkulach po obu stronach południka zerowego w Obserwatorium Astronomicznym w Greenwich. Niesamowite wrażenie zrobiła na nas panorama miasta widziana z perspektywy London Eye oraz nocny rejs statkiem po Tamizie.

Wyjazd uważamy za bardzo udany również ze względu na możliwość kontaktu młodzieży z "żywym" językiem angielskim.

Organizatorzy wycieczki: Małgorzata Wrona i Agnieszka Jaźwińska-Kulej

PopUp główny - animator