Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego
    Warsztaty naukowe w Częstochowie - inżynier - zawód XXI wieku
    Niemiecka młodzież w krzepickim liceum
    Dzień Pierwszaka
    Bicie rekordu RKO
    Akademia przedsiębiorczości
  • "Koncert Muzyki Polskiej"

Dzisiaj jest sobota, 23 listopada 2019 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 219 dni. Matura za: 163 dni.

Imieniny: Adeli, Klemensa, Orestesa

Spotkanie z podróżnikiem Mieczysławem Bieńkiem „HAJEREM”

Dnia 5 listopada 2019 r. w naszej szkole gościł Pan Mieczysław Bieniek – emerytowany górnik kopalni KWK „Wieczorek”, który od wielu lat samotnie podróżuje po świecie. Zwiedził do tej pory większość krajów Azji, był w Afryce i Ameryce Południowej. W trakcie swoich podróży fotografuje napotkanych ludzi i przepiękne krajobrazy. Tematem przewodnim spotkania stały się Himalaje. Podróżnik opowiadał o klimacie tego niezwykłego pasma górskiego usłanego setkami jezior i klasztorów buddyjskich. Prezentował egzotyczne gatunki zwierząt, opowiadał o kulturze i obyczajowości mieszkańców. Prelekcja stała się również okazją do promowania najnowszej książki gościa pt. „Hajer na kole czyli rowerem po Kirgistanie i Kazachstanie”.