Zawieszenie zajęć w szkole
    Bicie rekordu RKO
    Wigilia Szkolna - wspólne kolędowanie
  • "Koncert Muzyki Polskiej"
    Kozielewski – nauczyciel i mistrz

Dzisiaj jest środa, 03 czerwca 2020 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 26 dni. Matura za: -30 dni.

Imieniny: Klotyldy, Leszka, Tamary

Spotkanie z podróżnikiem Mieczysławem Bieńkiem „HAJEREM”

Dnia 5 listopada 2019 r. w naszej szkole gościł Pan Mieczysław Bieniek – emerytowany górnik kopalni KWK „Wieczorek”, który od wielu lat samotnie podróżuje po świecie. Zwiedził do tej pory większość krajów Azji, był w Afryce i Ameryce Południowej. W trakcie swoich podróży fotografuje napotkanych ludzi i przepiękne krajobrazy. Tematem przewodnim spotkania stały się Himalaje. Podróżnik opowiadał o klimacie tego niezwykłego pasma górskiego usłanego setkami jezior i klasztorów buddyjskich. Prezentował egzotyczne gatunki zwierząt, opowiadał o kulturze i obyczajowości mieszkańców. Prelekcja stała się również okazją do promowania najnowszej książki gościa pt. „Hajer na kole czyli rowerem po Kirgistanie i Kazachstanie”.