Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego
    Warsztaty naukowe w Częstochowie - inżynier - zawód XXI wieku
    Niemiecka młodzież w krzepickim liceum
    Dzień Pierwszaka
    Bicie rekordu RKO
    Akademia przedsiębiorczości
  • "Koncert Muzyki Polskiej"

Dzisiaj jest sobota, 23 listopada 2019 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 219 dni. Matura za: 163 dni.

Imieniny: Adeli, Klemensa, Orestesa

Bezpieczne bankowanie

28 października 2019 r. grupa uczniów Zespołu Szkół w Krzepicach uczestniczyła w lekcji pt. „Bezpieczne bankowanie” przeprowadzonej przez przedstawicieli banku PKO BP w Krzepicach. Dyrektor Oddziału, Wojciech Droś i Pani Magdalena Morawska wprowadzili uczniów w skomplikowany świat współczesnej bankowości. Głównym celem inicjatywy edukacyjnej banku jest uczulenie uczniów na zagrożenia w sieci i przedstawienie zabezpieczeń bankowania on-line. Młodzież poznała sposoby zabezpieczania się przed atakami hakerów i 10 zasad CYBERBEZPIECZEŃSTWA. Wiedza ta pomoże uczniom w podejmowaniu właściwych działań finansowych i pozwoli uniknąć wielu niebezpiecznych pułapek podczas korzystania z nowoczesnych narzędzi internetowych. Młodzież zapoznała się też z ofertą PKO konto dla młodych oraz aplikacją IKO. Spotkanie zakończyło się konkursem, w którym uczniowie wygrali ciekawe nagrody ufundowane przez PKO BP Oddział w Krzepicach.