Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego
    Warsztaty naukowe w Częstochowie - inżynier - zawód XXI wieku
    Niemiecka młodzież w krzepickim liceum
    Dzień Pierwszaka
    Bicie rekordu RKO
    Akademia przedsiębiorczości
  • "Koncert Muzyki Polskiej"

Dzisiaj jest piątek, 22 listopada 2019 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 219 dni. Matura za: 163 dni.

Imieniny: Cecylii, Marka, Maura

23 Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie

Miłośnicy książek krzepickiego Zespołu Szkół uczestniczyli w drugim dniu, trwających do 27 października 2019 r., 23. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie. Hasłem tegorocznej imprezy czytelniczej stały się słowa pisarza Carlosa Ruiza Zafona „Czytać to bardziej żyć”.

Przez ponad cztery godziny licealiści zapoznawali się z najświeższą ofertą wydawniczą świata zwiedzając dwa olbrzymie pawilony: Wisłę i Dunaj. W salonach: Wydawców Akademickich i Naukowych, Nowych Mediów, Książki Młodzieżowej oraz Komiksu nie sposób było się nudzić. W ofercie tegorocznych targów znalazły się warsztaty i panele dedykowane branży wydawniczo – księgarskiej, konkursy, wystawy, spotkania z autorami na stoiskach wydawców oraz w salach seminaryjnych. Wśród znanych i lubianych znaleźli się: Katarzyna Grochola, Wojciech Cejrowski, Grzegorz Kasdebke, Marcin Meller, Katarzyna Puzyńska, Szczepan Twardoch, Adam Zagajewski, Brandon Mull (Stany Zjednoczone), Marc Elsberg (Austria) i wielu innych. Na targach nie zabrakło nowości wydawniczych, premierę miała najnowsza książka Katarzyny Bondy „Miłość leczy rany”.

Mamy nadzieję, że równie licznie odwiedzimy targi w przyszłym roku. .