Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego
    Warsztaty naukowe w Częstochowie - inżynier - zawód XXI wieku
    Niemiecka młodzież w krzepickim liceum
    Dzień Pierwszaka
    Bicie rekordu RKO
    Akademia przedsiębiorczości
  • "Koncert Muzyki Polskiej"

Dzisiaj jest piątek, 22 listopada 2019 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 219 dni. Matura za: 163 dni.

Imieniny: Cecylii, Marka, Maura

Kosmiczna Wyprawa

W dniu 23 października 2019r. klasy z rozszerzeniem geograficznym (2a, 1apa i 1api) odbyły kosmiczną wyprawę w Planetarium Centrum Nauki i Techniki Kopernik w Warszawie. Zwiedziliśmy stację orbitalną i odbyliśmy podróż wewnątrz Układu Słonecznego oraz ratowaliśmy Ziemię od zderzenia z asteroidą. Następnie obejrzeliśmy multimedialną wystawę „Patrz: Ziemia”. Po południu uczniowie klas pierwszych wraz z opiekunami: Bożeną Drab, Ewą Mazur i Aliną Kordiaka – Król spróbowali swoich sił w jeździe na wrotkach. Nikt nie odniósł kontuzji, chociaż było kilka ciekawych upadków, więc zabawa okazała się bardzo radosna oraz trochę męcząca.