Zawieszenie zajęć w szkole
    Bicie rekordu RKO
    Wigilia Szkolna - wspólne kolędowanie
  • "Koncert Muzyki Polskiej"
    Kozielewski – nauczyciel i mistrz

Dzisiaj jest środa, 03 czerwca 2020 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 26 dni. Matura za: -30 dni.

Imieniny: Klotyldy, Leszka, Tamary

Kosmiczna Wyprawa

W dniu 23 października 2019r. klasy z rozszerzeniem geograficznym (2a, 1apa i 1api) odbyły kosmiczną wyprawę w Planetarium Centrum Nauki i Techniki Kopernik w Warszawie. Zwiedziliśmy stację orbitalną i odbyliśmy podróż wewnątrz Układu Słonecznego oraz ratowaliśmy Ziemię od zderzenia z asteroidą. Następnie obejrzeliśmy multimedialną wystawę „Patrz: Ziemia”. Po południu uczniowie klas pierwszych wraz z opiekunami: Bożeną Drab, Ewą Mazur i Aliną Kordiaka – Król spróbowali swoich sił w jeździe na wrotkach. Nikt nie odniósł kontuzji, chociaż było kilka ciekawych upadków, więc zabawa okazała się bardzo radosna oraz trochę męcząca.