Niemiecka młodzież w krzepickim liceum
    Dzień Pierwszaka
    Stoły Bożonarodzeniowe
    Bicie rekordu RKO
    Wigilia Szkolna - wspólne kolędowanie
    Akademia przedsiębiorczości
  • "Koncert Muzyki Polskiej"

Dzisiaj jest sobota, 18 stycznia 2020 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 163 dni. Matura za: 107 dni.

Imieniny: Małgorzaty, Piotra, Liberty

Koncert Muzyki Polskiej

24 października grupa uczniów naszej szkoły uczestniczyła w „Koncercie Muzyki Polskiej”, który odbył się w sali koncertowej Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Młodzi melomani wysłuchali pięknych muzycznych dzieł rodzimych kompozytorów. W programie znalazły się kompozycje między innymi: Wojciecha Kilara, Leona Landowskiego, Stanisława Moniuszki, Ignacego Jana Paderewskiego, Ludomira Różyckiego, Henryka Wieniawskiego. Dla nas wszystkich to była piękna lekcja polskości i patriotyzmu. Z wielką przyjemnością wysłuchaliśmy muzycznych kompozycji wykonanych przez młodych artystów bardzo żywiołowo ale chwilami także lekko i lirycznie. Muzyków Akademickiej Orkiestry Dętej tego niezwykłego wieczoru poprowadził dyrygent Grzegorz Mielimąka. W czasie koncertu mieliśmy także swój rodzimy akcent, ponieważ wśród wykonawców mogliśmy posłuchać naszej absolwentki LO w Krzepicach, obecnej studentki instrumentalistyki AM w Katowicach.