• Niemiecka młodzież w krzepickim liceum
  Niemiecka młodzież w krzepickim liceum
 • Dzień Pierwszaka
  Dzień Pierwszaka
 • Stoły Bożonarodzeniowe
  Stoły Bożonarodzeniowe
 • Bicie rekordu RKO
  Bicie rekordu RKO
 • Wigilia Szkolna - wspólne kolędowanie
  Wigilia Szkolna - wspólne kolędowanie
 • Akademia przedsiębiorczości
  Akademia przedsiębiorczości
 • "Koncert Muzyki Polskiej"

Dzisiaj jest sobota, 18 stycznia 2020 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 163 dni. Matura za: 107 dni.

Imieniny: Małgorzaty, Piotra, Liberty

Dzień Pierwszaka

14 października 2019 roku odbył się w naszej szkole „Dzień pierwszoklasisty” połączony z Dniem Edukacji Narodowej przygotowany przez Samorząd Uczniowski w składzie: Marcelina Kuśmierek, Kacper Sas, Dawid Droś, Jakub Szczepaniak i Kacper Sawicki.

Uczniowie złożyli nauczycielom najserdeczniejsze życzenia, podziękowali za trud codziennej pracy i życzyli dalszego zapału do kształtowania uczniowskich charakterów. Piękne życzenia na ręce całego Grona Pedagogicznego złożył pan Dyrektor Grzegorz Mastalerz. Prezentem muzycznym dla wszystkich pracowników naszej szkoły była piosenka w wykonaniu utalentowanej uczennicy Marceliny Szlachcic, natomiast Łukasz Kotasiński opowiedział pięknie w kilku słowach o pracy nauczyciela.

Dzień pierwszoklasisty to swoisty pokaz różnorodnych talentów naszych uczniów i świetny sposób na ich integrację. Każda klasa wcześniej wylosowała sobie bajkę do której miała za zadanie przygotować piosenkę, taniec oraz krótką scenkę teatralną. Uczniowie przygotowali również w formie literackiej opisy swoich klas. Rywalizowało w sumie 7 klas pierwszych. Pierwszoklasiści pokazali, że potrafią się wyśmienicie bawić, że są bardzo utalentowani, zgrani, kreatywni i niezwykle otwarci.

Dziękujemy za ten niezwykły pokaz talentów i życzymy dalszej owocnej współpracy.