Zawieszenie zajęć w szkole
    Bicie rekordu RKO
    Wigilia Szkolna - wspólne kolędowanie
  • "Koncert Muzyki Polskiej"
    Kozielewski – nauczyciel i mistrz

Dzisiaj jest piątek, 07 sierpnia 2020 roku. Do rozpoczęcia roku szkolnego pozostało: 25 dni. Matura za: 270 dni.

Imieniny: Doroty, Kajetana, Donata

Warsztaty naukowe w Częstochowie - inżynier - zawód XXI wieku

W piątek 27 września 2019 roku uczniowie klasy II B biologiczno-chemicznej pod opieką p. Ewy Jadczak i p. Bożeny Drab wzięli udział w warsztatach naukowych w Częstochowie. Warsztaty pt. "Inżynier - zawód XXI wieku" zostały zorganizowane przez pracowników Politechniki Częstochowskiej. Młodzież miała okazję wysłuchać wykładu p. dr hab. inż. Lach Joanny pt. "Zanieczyszczenie wód farmaceutykami – wyzwanie XXI wieku". Po wykładzie uczniowie udali się na warsztaty do sal ćwiczeniowych. Tam mieli okazję przeprowadzić badanie wody w rurociągach i korytach otwartych, poznać biologiczne wskaźniki czystości wody oraz przeprowadzić wybrane analizy fizyko-chemiczne czystości wody. Po zajęciach wszyscy udali się na poczęstunek, po którym młodzież otrzymała zaświadczenia.