MISTRZOSTWO POWIATU W KOSZYKÓWCE
    Finaliści konkursu „Ojczyzna Nasza”
    Stoły Bożonarodzeniowe
    Bicie Rekordu na największą lekcję resuscytacji krążeniowo-oddechowej
    Dzień matematyki
    Szkolni melomani na koncercie w NOSPR - Katowice
    Ruszyła V edycja Akademii Młodego Licealisty

Dzisiaj jest środa, 18 września 2019 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 285 dni. Matura za: 229 dni.

Imieniny: Stefanii, Irmy, Stanisława

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

Dnia 2 września 2019 r., w naszej szkole odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. Pan dyrektor przywitał uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły. W imieniu Starostwa Powiatowego w Kłobucku radny Józef Borecki życzył dobrej pracy w nowym roku szkolnym wszystkim pracownikom szkoły i uczniom. Złożył również gratulacje panu Dyrektorowi, uczniom i nauczycielom w związku z bardzo dobrymi wynikami egzaminów maturalnych osiągniętymi przez naszych maturzystów. Żegnając wakacje, z których wspomnienia nadal mamy w głowach przywitaliśmy kolejny rok szkolny.

Klasa 2b, która przygotowała dla as inaugurację tego dnia skupiła naszą uwagę na 80 rocznicy wybuchu II wojny światowej. Przypomnieli nam wolę walki naszych rodaków, zapał i chęć odzyskania wolności, co na pewno dało nam powód do przemyśleń. Mając w pamięci i sercu wydarzenia z okresu II wojny światowej, patrzymy jednak w przyszłość z optymizmem, bądźmy pełni radości czerpmy energię do pracy z wakacyjnych przygód.

Wszystkiego dobrego w nowym roku szkolnym, energii, wytrwałości i optymizmu wszystkim członkom naszej społeczności szkolnej, a maturzystom jeszcze lepszych wyników egzaminów maturalnych życzy klasa 2b wraz z wychowawcą, gospodarze uroczystości inauguracji roku szkolnego 2019/20