Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego
    Warsztaty naukowe w Częstochowie - inżynier - zawód XXI wieku
    Niemiecka młodzież w krzepickim liceum
    Dzień Pierwszaka
    Bicie rekordu RKO
    Akademia przedsiębiorczości
  • "Koncert Muzyki Polskiej"

Dzisiaj jest niedziela, 08 grudnia 2019 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 204 dni. Matura za: 148 dni.

Imieniny: Marii, Wirginii, Zenona

Projekt „Śląskie. Inwestujemy w talenty”

Projekt „Śląskie. Inwestujemy w talenty” to inicjatywa samorządu województwa śląskiego finansowania ze środków Unii Europejskiej, budżetu państwa i budżetu województwa śląskiego. Uczestnikami tegorocznej edycji (2018-2019r.) zostali uczniowie klasy 1a – Piotr Nagłowski oraz Mateusz Ptak.

W IV edycji celem projektu było wsparcie młodzieży uzdolnionej w zakresie języków obcych nowożytnych, przedmiotów matematycznych, informatycznych lub przyrodniczych poprzez stypendium naukowe – w wysokości 500 zł miesięcznie na czas trwania zajęć dydaktyczno-wychowawczych (10 miesięcy). Patronat dydaktyczny nad uczniami objęła p. Edyta Kuc.

Uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.