Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego
    Warsztaty naukowe w Częstochowie - inżynier - zawód XXI wieku
    Niemiecka młodzież w krzepickim liceum
    Dzień Pierwszaka
    Bicie rekordu RKO
    Akademia przedsiębiorczości
  • "Koncert Muzyki Polskiej"

Dzisiaj jest niedziela, 08 grudnia 2019 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 204 dni. Matura za: 148 dni.

Imieniny: Marii, Wirginii, Zenona

Wizyta na Uniwersytecie Opolskim

Uczniowie klas humanistycznych naszego liceum po raz kolejny zostali zaproszeni przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego na wykłady i ćwiczenia, w ramach podpisanej umowy o współpracy. 4 czerwca młodzież miała okazję uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez pracowników uczelni i studentów, w programie:

• Prezentacja Wydziału Prawa i Administracji UO

„Krytykowanie a przepisy prawa. O prywatności, wizerunku, dobrym imieniu i innych dobrach osobistych” – prezentacja z wykładem przygotowana przez studentki WPiA UO (opiekun: dr J.Kozińska)

Jak bezpiecznie robić zakupy, czyli poradnik konsument - scenki pokazujące wybrane problemy konsumenckie i sposoby ich rozwiązywania - studenci WPiA i Koło Naukowe Prawa Prywatnego i Własności Intelektualnej "Copyright" (opiekun: dr J.Kozińska)

• prezentacja - dr Kamila Kasperska-Kurzawa "Dobre maniery na co dzień"

• prezentacja omawiająca zagadnienie bezpieczeństwa w sieci – mgr Rafał Prabucki „Halo, Policja? Proszę przyjechać na facebook’a ”.

Organizatorkami wyjazdu były panie: Danuta Jeziorska, Jolanta Drab i Bożena Drab. Przedstawione podczas spotkania zagadnienia zaciekawiły odbiorców, przybliżyły w przystępny sposób problemy prawne, z którymi możemy spotkać się w codziennym życiu oraz w sieci.