MISTRZOSTWO POWIATU W KOSZYKÓWCE
    Finaliści konkursu „Ojczyzna Nasza”
    Stoły Bożonarodzeniowe
    Bicie Rekordu na największą lekcję resuscytacji krążeniowo-oddechowej
    Dzień matematyki
    Szkolni melomani na koncercie w NOSPR - Katowice
    Ruszyła V edycja Akademii Młodego Licealisty

Dzisiaj jest czwartek, 20 czerwca 2019 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: -1 dni.

Imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny

Dzień Patrona Szkoły

31 maja odbył się Dzień Patrona Szkoły, głównym celem zaproponowanych działań było przypomnienie sylwetki Władysława Broniewskiego.

W ramach tego dnia zorganizowany został szkolny konkurs pod hasłem „Życie i twórczość Władysława Broniewskiego” w zmaganiach grupowych I miejsce zdobyła klasa II c w rywalizacji indywidualnej spośród 25 uczestników zwyciężyły: Patrycja Krotoszyńska I c (I miejsce), Dobrosława Tomaszewska I b (II miejsce). Dodatkowo uczniowie rywalizowali w konkursie na wykonanie prezentacji multimedialnej na temat życia i twórczości patrona szkoły, pierwsze miejsce zdobyli: Miłosz Bujak i Martyna Schwałkowska z kl. II a, drugie Amelia Sedun kl. I a i ex aequo Izabela Gazda, Patrycja Sowa, Dobrosława Tomaszewska z kl. I b, trzecie Zuzanna Kopacz kl. II a. Wiele informacji na temat poety młodzież mogła zaczerpnąć z mówiącej ściany ustawionej obok popiersia Władysława Broniewskiego. Swoistym podsumowaniem dnia był apel, podczas którego recytatorzy przedstawili swoje interpretacje wierszy poety.