MISTRZOSTWO POWIATU W KOSZYKÓWCE
    Finaliści konkursu „Ojczyzna Nasza”
    Stoły Bożonarodzeniowe
    Bicie Rekordu na największą lekcję resuscytacji krążeniowo-oddechowej
    Dzień matematyki
    Szkolni melomani na koncercie w NOSPR - Katowice
    Ruszyła V edycja Akademii Młodego Licealisty

Dzisiaj jest czwartek, 22 sierpnia 2019 roku. Do zakończenia wakacji pozostało: 9 dni.

Imieniny: Cezarego, Zygfryda, Marii

"Wielkanoc" w przedszkolu

5 kwietnia 2019 r. uczennice klasy Ic: Emilia Radzioch, Izabela Dobosz, Patrycja Tronina oraz Julia Kołodziejczak realizowały w Przedszkolu Samorządowym nr 1 w Krzepicach scenariusz zajęć czytelniczych pt. „Wielkanoc”. Podczas spotkania z maluchami licealistki przeczytały opowiadanie A. Galicy zatytułowane „Bajeczka wielkanocna”. Tekst przybliżył dzieciom ten niezwykły czas Świąt Wielkiej Nocy, które od zawsze były okresem radości oraz zabaw na świeżym powietrzu. Przedszkolaki chętnie opowiadały o tym, w jaki sposób spędzają Wielkanoc w swoich domach. Na zakończenie dzieci kolorowały wiosenne obrazki i bawiły się ze starszymi koleżankami tańcząc i śpiewając piosenki.