MISTRZOSTWO POWIATU W KOSZYKÓWCE
    Finaliści konkursu „Ojczyzna Nasza”
    Stoły Bożonarodzeniowe
    Bicie Rekordu na największą lekcję resuscytacji krążeniowo-oddechowej
    Dzień matematyki
    Szkolni melomani na koncercie w NOSPR - Katowice
    Ruszyła V edycja Akademii Młodego Licealisty

Dzisiaj jest środa, 18 września 2019 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 285 dni. Matura za: 229 dni.

Imieniny: Stefanii, Irmy, Stanisława

III Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych

5 kwietnia 2019 roku w Liceum Ogólnokształcącym w Krzepicach odbył się III Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego adresowany do uczniów szkół podstawowych z powiatu kłobuckiego. Celem konkursu było propagowanie nauki języka angielskiego, rozwijanie uzdolnień uczniowskich, pobudzanie ich do twórczego myślenia, motywowanie do samodzielnego doskonalenia sprawności językowych, stworzenie płaszczyzny zdrowej rywalizacji oraz integracja szkół podtawowych.

Do zmagań przystąpiło 34 uczestników reprezentujących różne placówki naszego powiatu: wyzwanie podjęli uczniowie ze szkół w Krzepicach, Przystajni, Starokrzepicach, Kuźniczce, Lindowie, Parzymiechach, Rębielicach Królewskich, Opatowie i Lipiu. Uczestnicy świetnie poradzili sobie przygotowanymi dla nich zadaniami sprawdzającymi umiejętność rozumienia ze słuchu, czytania ze zrozumieniem oraz sprawdzającymi znajomość słownictwa i struktur gramatycznych.

Po zaciętej rywalizacji, wyłoniono laureatów, zwycięzcą została uczennica ze szkoły w Starokrzepicach.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia. Czekamy na Was w przyszłym roku!