MISTRZOSTWO POWIATU W KOSZYKÓWCE
    Finaliści konkursu „Ojczyzna Nasza”
    Stoły Bożonarodzeniowe
    Bicie Rekordu na największą lekcję resuscytacji krążeniowo-oddechowej
    Dzień matematyki
    Szkolni melomani na koncercie w NOSPR - Katowice
    Ruszyła V edycja Akademii Młodego Licealisty

Dzisiaj jest wtorek, 22 października 2019 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 251 dni. Matura za: 195 dni.

Imieniny: Halki, Kordiana, Kordelii

XI Powiatowy Konkurs Fryzjerski „Młody Mistrz Fryzjerstwa”

2 kwietnia 2019r. odbył się XI Powiatowy Konkurs Fryzjerski „Młody Mistrz Fryzjerstwa” organizowany przez Zespół Szkół Nr 2 im. ks. Jana Długosza w Kłobucku pod patronatem Starostwa Powiatowego w Kłobucku i Cechu Rzemiosł Różnych w Kłobucku. W tej edycji konkursu mottem było „Epokowe uczesanie”. Konkurs polegał na wykonaniu historycznej fryzury damskiej lub męskiej z wybranej epoki historycznej np. starożytności (Egipt, Grecja, Rzym), średniowiecza, renesansu, baroku, rokoko, rewolucji francuskiej, empire, biedermeier, secesji, wieku XX- lata 20, 30, 40, 50, 60, 70. Konkurs był skierowany dla uczniów kształcących się w zawodzie fryzjer i został podzielony n a dwie kategorie: klasa I i II (BS I, TF) i klasa III i IV (ZSZ i TF). Każda szkoła mogła wytypować maksymalnie po dwóch uczestników w każdej kategorii.

W konkursie uczestniczyło 11 uczniów z różnych szkół. Szkołę Branżową I stopnia w Krzepicach reprezentowała uczennica klasy trzeciej Zuzanna Sas, odbywająca praktyki zawodowe w Salonie Fryzjerskim pani Anety Bitner. Poziom wykonanych fryzur był bardzo wysoki, uczennice wykazały się niesamowitą fantazją. Komisja konkursowa miała bardzo trudne zadanie. Nasza uczennica zajęła drugie miejsce. Serdecznie gratulujemy wysokiej lokaty i życzymy dalszych sukcesów w karierze zawodowej.