• MISTRZOSTWO POWIATU W KOSZYKÓWCE
  MISTRZOSTWO POWIATU W KOSZYKÓWCE
 • Finaliści konkursu „Ojczyzna Nasza”
  Finaliści konkursu „Ojczyzna Nasza”
 • Stoły Bożonarodzeniowe
  Stoły Bożonarodzeniowe
 • Bicie Rekordu na największą lekcję resuscytacji krążeniowo-oddechowej
  Bicie Rekordu na największą lekcję resuscytacji krążeniowo-oddechowej
 • Dzień matematyki
  Dzień matematyki
 • Szkolni melomani na koncercie w NOSPR - Katowice
  Szkolni melomani na koncercie w NOSPR - Katowice
 • Ruszyła V edycja Akademii Młodego Licealisty
  Ruszyła V edycja Akademii Młodego Licealisty

Dzisiaj jest czwartek, 20 czerwca 2019 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: -1 dni.

Imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny

Konkurs Ornitologiczny

29 marca 2019 roku odbył się X Powiatowy Konkurs Ornitologiczny. Uczniowie naszego liceum zdobyli na nim wszystkie miejsca na podium. Justyna Słomian z klasy I b zdobyła pierwsze miejsce, Maciej Słomian z klasy III b zdobył drugie miejsce natomiast Joanna Filak z klasy II b zdobyła III miejsce. Na konkursie podsumowano też dziesięcioletnią historię konkursu. Nasze liceum otrzymało pierwsze miejsce i nagrodę Grand Prix w zbiorczej klasyfikacji jubileuszowej edycji konkursu. Maciej Słomian uzyskał pierwszą, indywidualną nagrodę za wielokrotne wysokie miejsca zdobyte w kolejnych edycjach konkursu.

Wszystkim ornitologom składamy gratulacje.