MISTRZOSTWO POWIATU W KOSZYKÓWCE
    Finaliści konkursu „Ojczyzna Nasza”
    Stoły Bożonarodzeniowe
    Bicie Rekordu na największą lekcję resuscytacji krążeniowo-oddechowej
    Dzień matematyki
    Szkolni melomani na koncercie w NOSPR - Katowice
    Ruszyła V edycja Akademii Młodego Licealisty

Dzisiaj jest czwartek, 20 czerwca 2019 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: -1 dni.

Imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny

Dni Otwarte Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im. J. Długosza w Częstochowie

22 marca 2019 uczniowie klas maturalnych Zespołu Szkół w Krzepicach uczestniczyli w Dniach Otwartych organizowanych przez Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. J. Długosza w Częstochowie. W programie poza prezentacją kierunków studiów, młodzież mogła uczestniczyć w różnych, ciekawych zajęciach i wykładach. Spotkanie rozpoczęło się interesującą prezentacją Bogurodzicy w muzycznych i literackich interpretacjach. Część uczniów wybrała udział w konkursie kulturoznawczym o Zjednoczonym Królestwie Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, o nazwie CULguiz.

Druga grupa młodzieży szukała odpowiedzi na przewrotnie postawione pytania: Dlaczego Polacy stawiają płoty odwrotnie?; Czy lalka Barbie jest ikoną piękna?- wykłady o tematyce psychologicznej i socjologicznej prowadzili: dr Agata Woźniak – Krakowian, dr Agnieszka Miklewska. Dużą popularnością cieszyły się zajęcia prowadzone przez mgr Damiana Ślimaka na temat: Jak założyć bloga i na nim zarabiać? Propozycje uczelni bardzo spodobały się naszym uczniom.