Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego
    Warsztaty naukowe w Częstochowie - inżynier - zawód XXI wieku
    Niemiecka młodzież w krzepickim liceum
    Dzień Pierwszaka
    Bicie rekordu RKO
    Akademia przedsiębiorczości
  • "Koncert Muzyki Polskiej"

Dzisiaj jest niedziela, 08 grudnia 2019 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 204 dni. Matura za: 148 dni.

Imieniny: Marii, Wirginii, Zenona

Szkolni melomani na koncercie w NOSPR - Katowice

13 marca 2019r. grupa krzepickich licealistów uczestniczyła w koncercie Akademickiej Orkiestry Dętej Akademii Muzycznej w Katowicach. Wydarzenie miało miejsce we wspaniałym obiekcie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia. Wspaniałą muzyczną ucztę rozpoczął energiczny Mazur z opery „Straszny dwór” Stanisława Moniuszki natomiast w drugiej części królowała piękna muzyka filmowa kompozytorów tj. Maurice Jarre - Lawrence of Arabia, John Williams - Indiana Jones Selection oraz James Horner - Mask of Zorro. Duże wrażenie na uczestnikach wywarło żywiołowe wykonanie utworów przez młodych muzyków pod batutą Pawła Kotli. Wczorajszy wieczór to fantastyczna lekcja edukacji muzycznej i spotkanie z kulturą.