MISTRZOSTWO POWIATU W KOSZYKÓWCE
    Finaliści konkursu „Ojczyzna Nasza”
    Stoły Bożonarodzeniowe
    Bicie Rekordu na największą lekcję resuscytacji krążeniowo-oddechowej
    Dzień matematyki
    Szkolni melomani na koncercie w NOSPR - Katowice
    Ruszyła V edycja Akademii Młodego Licealisty

Dzisiaj jest czwartek, 20 czerwca 2019 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: -1 dni.

Imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny

Szkolni melomani na koncercie w NOSPR - Katowice

13 marca 2019r. grupa krzepickich licealistów uczestniczyła w koncercie Akademickiej Orkiestry Dętej Akademii Muzycznej w Katowicach. Wydarzenie miało miejsce we wspaniałym obiekcie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia. Wspaniałą muzyczną ucztę rozpoczął energiczny Mazur z opery „Straszny dwór” Stanisława Moniuszki natomiast w drugiej części królowała piękna muzyka filmowa kompozytorów tj. Maurice Jarre - Lawrence of Arabia, John Williams - Indiana Jones Selection oraz James Horner - Mask of Zorro. Duże wrażenie na uczestnikach wywarło żywiołowe wykonanie utworów przez młodych muzyków pod batutą Pawła Kotli. Wczorajszy wieczór to fantastyczna lekcja edukacji muzycznej i spotkanie z kulturą.