Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego
    Warsztaty naukowe w Częstochowie - inżynier - zawód XXI wieku
    Niemiecka młodzież w krzepickim liceum
    Dzień Pierwszaka
    Bicie rekordu RKO
    Akademia przedsiębiorczości
  • "Koncert Muzyki Polskiej"

Dzisiaj jest niedziela, 08 grudnia 2019 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 204 dni. Matura za: 148 dni.

Imieniny: Marii, Wirginii, Zenona

Dzień Matematyki - „MATEMATYKA DZIKA”

„MATEMATYKA DZIKA”, pod takim tytułem odbył się Dzień Matematyki w naszej szkole.

13 marca uczniowie w zespołach dwuosobowych rozwiązali 24 zadania praktyczne których tematyka dotyczyła głównie życia zwierząt w lesie. W konkursie wzięło udział 26 uczniów.

W pionie klas pierwszych największą liczbę punktów uzyskały dwa zespoły w składzie Samira Kierat i Zuzanna Garbaciak oraz Jakub Kęsik i Mateusz Ptak.

W pionie klas drugich największą liczbę punktów uzyskał zespół w składzie Zuzanna Kopacz i Miłosz Bujak.

W pionie klas trzecich największą liczbę punktów uzyskał zespół w składzie Agata Jagieła i Cezary Świtała.

Rywalizacja zespołów była wyrównana, a o zwycięstwie zdecydowały pojedyncze punkty.