MISTRZOSTWO POWIATU W KOSZYKÓWCE
    Finaliści konkursu „Ojczyzna Nasza”
    Stoły Bożonarodzeniowe
    Bicie Rekordu na największą lekcję resuscytacji krążeniowo-oddechowej
    Dzień matematyki
    Szkolni melomani na koncercie w NOSPR - Katowice
    Ruszyła V edycja Akademii Młodego Licealisty

Dzisiaj jest piątek, 24 maja 2019 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 26 dni.

Imieniny: Joanny, Marii, Zuzanny

Discover Canada 2019 – półfinał

W dniu 26 lutego 2019r. w Instytucie Kultur i Literatur Anglojęzycznych w Sosnowcu odbył się półfinał tegorocznej edycji konkursu Discover Canada 2019, do którego spośród ponad 700 uczestników z całej Polski zakwalifikował się nasz uczeń Cezary Niedbałowicz.

Drugi etap konkursu rozpoczął się spotkaniem z J.E. Leslie Scanlon, Ambasadorem Kanady w Polsce, oraz Jeremy’m Wallace’m, doradcą ds. politycznych i społecznych. Uczestnicy konkursu i ich opiekunowie mieli okazję porozmawiać, zadać gościom pytania oraz wysłuchać ich wyjątkowo ciekawego wykładu. Po wykładzie uczestnicy konkursu przystąpili do pisania pracy na jeden z 6 ogłoszonych tematów a następnie, po krótkiej przerwie i chwili wytchnienia, rozwiązali test składający się z 35 krótkich pytań otwartych dotyczących tematyki esejów i bieżących informacji kulturowych i politycznych.

Wyniki II etapu konkursu poznamy 5 marca 2019r. Czekamy na nie niecierpliwie i trzymamy kciuki za Czarka.