MISTRZOSTWO POWIATU W KOSZYKÓWCE
    Finaliści konkursu „Ojczyzna Nasza”
    Stoły Bożonarodzeniowe
    Bicie Rekordu na największą lekcję resuscytacji krążeniowo-oddechowej
    Dzień matematyki
    Szkolni melomani na koncercie w NOSPR - Katowice
    Ruszyła V edycja Akademii Młodego Licealisty

Dzisiaj jest poniedziałek, 22 lipca 2019 roku. Do zakończenia wakacji pozostało: 40 dni.

Imieniny: Magdaleny, Bolesławy, Marii

Dni Otwarte w Zespole Szkół w Krzepicach

W dniach 28 i 29 stycznia 2019r. w Zespole Szkół w Krzepicach odbyły się Dni Otwarte, podczas których mieliśmy okazję gościć potencjalnych kandydatów na uczniów naszej szkoły.

W tym roku ilość odwiedzających nas uczniów była bardzo duża (podczas tylko jednego dnia odwiedziło nas ponad 270 gimnazjalistów i ósmoklasistów). Pomimo trudności wynikających z tak dużej liczby osób dzielnie działaliśmy, by wszystkich dobrze przyjąć i rzetelnie przedstawić ofertę edukacyjną naszej szkoły.

Grupy przybyłych uczniów zostały oprowadzone po salach, gdzie odbywały się krótkie zajęcia z różnych dziedzin nauki, poczynając od humanistycznych poprzez eksperymenty chemiczne, aż po pokazy Taekwondo. Z zaangażowania grup można było wywnioskować, że przedstawiona oferta zajęć bardzo zaciekawiła uczniów. W działaniach promocyjnych pierwszego dnia wspierali nas Starosta Kłobucki Henryk Kiepura, Wicestarosta Zdzisława Kall i Naczelnik Wydziału Edukacji Joanna Kulejewska.

Mamy nadzieję, że prezentacja szkoły pozostawiła w gościach miłe wspomnienia i zachęciła do tego, by we wrześniu ponownie się spotkać już jako uczniowie naszego Zespołu Szkół.

Serdecznie zapraszamy i pamiętajcie: U nas jest fajnie!

Milena Giza uczennica kl. III