Dzień Pierwszaka
    Wieczornica patriotyczna pt. „Ta, co nie zginęła”
    Bicie Rekordu na największą lekcję resuscytacji krążeniowo-oddechowej
    Otwarcie Przystani Turystyki Aktywnej w Zespole Szkół w Krzepicach
    Niemiecka młodzież w krzepickim liceum
    Warsztaty geologiczne w Górach Świętokrzyskich
    Narodowe Czytanie „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego

Dzisiaj jest środa, 20 lutego 2019 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 119 dni.

Imieniny: Leona, Ludomiła, Lubomira

Dni Otwarte w Zespole Szkół w Krzepicach

W dniach 28 i 29 stycznia 2019r. w Zespole Szkół w Krzepicach odbyły się Dni Otwarte, podczas których mieliśmy okazję gościć potencjalnych kandydatów na uczniów naszej szkoły.

W tym roku ilość odwiedzających nas uczniów była bardzo duża (podczas tylko jednego dnia odwiedziło nas ponad 270 gimnazjalistów i ósmoklasistów). Pomimo trudności wynikających z tak dużej liczby osób dzielnie działaliśmy, by wszystkich dobrze przyjąć i rzetelnie przedstawić ofertę edukacyjną naszej szkoły.

Grupy przybyłych uczniów zostały oprowadzone po salach, gdzie odbywały się krótkie zajęcia z różnych dziedzin nauki, poczynając od humanistycznych poprzez eksperymenty chemiczne, aż po pokazy Taekwondo. Z zaangażowania grup można było wywnioskować, że przedstawiona oferta zajęć bardzo zaciekawiła uczniów. W działaniach promocyjnych pierwszego dnia wspierali nas Starosta Kłobucki Henryk Kiepura, Wicestarosta Zdzisława Kall i Naczelnik Wydziału Edukacji Joanna Kulejewska.

Mamy nadzieję, że prezentacja szkoły pozostawiła w gościach miłe wspomnienia i zachęciła do tego, by we wrześniu ponownie się spotkać już jako uczniowie naszego Zespołu Szkół.

Serdecznie zapraszamy i pamiętajcie: U nas jest fajnie!

Milena Giza uczennica kl. III