MISTRZOSTWO POWIATU W KOSZYKÓWCE
    Finaliści konkursu „Ojczyzna Nasza”
    Stoły Bożonarodzeniowe
    Bicie Rekordu na największą lekcję resuscytacji krążeniowo-oddechowej
    Dzień matematyki
    Szkolni melomani na koncercie w NOSPR - Katowice
    Ruszyła V edycja Akademii Młodego Licealisty

Dzisiaj jest czwartek, 22 sierpnia 2019 roku. Do zakończenia wakacji pozostało: 9 dni.

Imieniny: Cezarego, Zygfryda, Marii

Zajęcia laboratoryjne z chemii i pokazowe z fizyki

W dniu 11 grudnia 2018 roku uczniowie klas drugiej i trzeciej medyczno-przyrodniczych uczestniczyli w zajęciach laboratoryjnych z chemii i pokazach z fizyki na Wydziale Inżynierii Produkcji i Technologii Materiałów Politechniki Częstochowskiej, w ramach podjętej w ubiegłym roku współpracy. W trakcie zajęć laboratoryjnych z chemii uczniowie przeprowadzali samodzielnie doświadczenia dotyczące reakcji w roztworach wodnych, strącania osadów. Oprócz zajęć laboratoryjnych z chemii, młodzież wzięła udział w pokazach z fizyki podczas, których prezentowane były między innymi doświadczenia z elektrostatyki oraz ciekłym azotem.