Stoły Bożonarodzeniowe
    Wieczornica patriotyczna pt. „Ta, co nie zginęła”
    Bicie Rekordu na największą lekcję resuscytacji krążeniowo-oddechowej
    Otwarcie Przystani Turystyki Aktywnej w Zespole Szkół w Krzepicach
    Dzień matematyki
    Szkolni melomani na koncercie w NOSPR - Katowice
    Finaliści konkursu „Ojczyzna Nasza”

Dzisiaj jest piątek, 22 marca 2019 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 89 dni.

Imieniny: Katarzyny, Bogusława, Kazimierza

Z wizytą w przedszkolu

Dnia 5 grudnia 2018 r. uczennice klasy Ia: Aleksandra Kowalska, Karolina Przybylska, Amelia Sedun, Olga Osuch i Wiktoria Wydmuch odwiedziły dzieci z grupy Muchomorki w Przedszkolu Samorządowym nr 1 w Krzepicach. Spotkanie odbyło się w przededniu wyczekiwanej wizyty Świętego Mikołaja. Licealistki przeczytały maluchom opowiadanie pt. „Prawdziwa historia Świętego Mikołaja", na podstawie którego zorganizowały świąteczny quiz. Dzieci doskonale bawiły się śpiewając piosenki oraz kolorując przygotowane przez starsze koleżanki obrazki. Wspólna zabawa dostarczyła mnóstwa pozytywnych emocji i zakończyła się słodką niespodzianką w postaci czekoladowych Mikołajów.