Zawieszenie zajęć w szkole
    Bicie rekordu RKO
    Wigilia Szkolna - wspólne kolędowanie
  • "Koncert Muzyki Polskiej"
    Kozielewski – nauczyciel i mistrz

Dzisiaj jest piątek, 29 maja 2020 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 31 dni. Matura za: -25 dni.

Imieniny: Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma

Filmowy Wieczór

Czy szkoła to tylko lekcje, klasówki i oceny? Z pewnością nie nasza! LO Bronek to miejsce, w którym nasi uczniowie oczywiście zdobywają wiedzę, ale także spędzają przyjemnie czas rozwijając swoje pasje, dobrze się bawią i nawiązują przyjaźnie. Właśnie z tego powodu, 7 grudnia został zorganizowany integracyjny wieczór filmowy dla uczniów klas I. Ten piątkowy wieczór uczniowie spędzili w szkole pod opieką swoich wychowawców (zupełnie dobrowolnie!), zaopatrzeni w kocyki, podusie i śpiworki tańcząc, oglądając filmy, zajadając się pizzą i innymi przekąskami.

Mamy nadzieję, że ten wspólnie spędzony czas na długo pozostanie dla uczestników miłym wspomnieniem.