MISTRZOSTWO POWIATU W KOSZYKÓWCE
    Finaliści konkursu „Ojczyzna Nasza”
    Stoły Bożonarodzeniowe
    Bicie Rekordu na największą lekcję resuscytacji krążeniowo-oddechowej
    Dzień matematyki
    Szkolni melomani na koncercie w NOSPR - Katowice
    Ruszyła V edycja Akademii Młodego Licealisty

Dzisiaj jest poniedziałek, 22 lipca 2019 roku. Do zakończenia wakacji pozostało: 40 dni.

Imieniny: Magdaleny, Bolesławy, Marii

Filmowy Wieczór

Czy szkoła to tylko lekcje, klasówki i oceny? Z pewnością nie nasza! LO Bronek to miejsce, w którym nasi uczniowie oczywiście zdobywają wiedzę, ale także spędzają przyjemnie czas rozwijając swoje pasje, dobrze się bawią i nawiązują przyjaźnie. Właśnie z tego powodu, 7 grudnia został zorganizowany integracyjny wieczór filmowy dla uczniów klas I. Ten piątkowy wieczór uczniowie spędzili w szkole pod opieką swoich wychowawców (zupełnie dobrowolnie!), zaopatrzeni w kocyki, podusie i śpiworki tańcząc, oglądając filmy, zajadając się pizzą i innymi przekąskami.

Mamy nadzieję, że ten wspólnie spędzony czas na długo pozostanie dla uczestników miłym wspomnieniem.