Dzień Pierwszaka
    Wieczornica patriotyczna pt. „Ta, co nie zginęła”
    Bicie Rekordu na największą lekcję resuscytacji krążeniowo-oddechowej
    Otwarcie Przystani Turystyki Aktywnej w Zespole Szkół w Krzepicach
    Niemiecka młodzież w krzepickim liceum
    Warsztaty geologiczne w Górach Świętokrzyskich
    Narodowe Czytanie „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego

Dzisiaj jest poniedziałek, 17 grudnia 2018 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 184 dni.

Imieniny: Olimpii, Łazarza, Jolanty

Wieczornica patriotyczna pt. „Ta, co nie zginęła”

29 listopada 2018r. miała miejsce Wieczornica patriotyczna pt. „Ta, co nie zginęła”, którą przygotowała specjalnie dla rodziców uczniów ZS w Krzepicach grupa artystyczna pod kierunkiem Pani wicedyrektor i Pani pedagog. Wydarzenie to zwieńczało działania naszej szkoły w ramach obchodów 100 lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Gości powitał dyrektor Grzegorz Mastalerz i Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Filip Dudkowski. W wypełnionej auli, klimacie pełnym zadumy pięknie wybrzmiały patriotyczne pieśni i słowa o tych, którzy walczyli o naszą wolność.

„Potrzeba nieustannej odnowy umysłów i serc, aby przepełniała je miłość i sprawiedliwość, uczciwość i ofiarność, szacunek dla innych i troska o dobro wspólne, szczególnie o to dobro, jakim jest wolna Ojczyzna”