MISTRZOSTWO POWIATU W KOSZYKÓWCE
    Finaliści konkursu „Ojczyzna Nasza”
    Stoły Bożonarodzeniowe
    Bicie Rekordu na największą lekcję resuscytacji krążeniowo-oddechowej
    Dzień matematyki
    Szkolni melomani na koncercie w NOSPR - Katowice
    Ruszyła V edycja Akademii Młodego Licealisty

Dzisiaj jest piątek, 19 kwietnia 2019 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 61 dni.

Imieniny: Adolfa, Tymona, Pafnucego

Wieczornica patriotyczna pt. „Ta, co nie zginęła”

29 listopada 2018r. miała miejsce Wieczornica patriotyczna pt. „Ta, co nie zginęła”, którą przygotowała specjalnie dla rodziców uczniów ZS w Krzepicach grupa artystyczna pod kierunkiem Pani wicedyrektor i Pani pedagog. Wydarzenie to zwieńczało działania naszej szkoły w ramach obchodów 100 lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Gości powitał dyrektor Grzegorz Mastalerz i Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Filip Dudkowski. W wypełnionej auli, klimacie pełnym zadumy pięknie wybrzmiały patriotyczne pieśni i słowa o tych, którzy walczyli o naszą wolność.

„Potrzeba nieustannej odnowy umysłów i serc, aby przepełniała je miłość i sprawiedliwość, uczciwość i ofiarność, szacunek dla innych i troska o dobro wspólne, szczególnie o to dobro, jakim jest wolna Ojczyzna”

PopUp główny