Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego
    Warsztaty naukowe w Częstochowie - inżynier - zawód XXI wieku
    Niemiecka młodzież w krzepickim liceum
    Dzień Pierwszaka
    Bicie rekordu RKO
    Akademia przedsiębiorczości
  • "Koncert Muzyki Polskiej"

Dzisiaj jest niedziela, 08 grudnia 2019 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 204 dni. Matura za: 148 dni.

Imieniny: Marii, Wirginii, Zenona

Wieczornica patriotyczna pt. „Ta, co nie zginęła”

29 listopada 2018r. miała miejsce Wieczornica patriotyczna pt. „Ta, co nie zginęła”, którą przygotowała specjalnie dla rodziców uczniów ZS w Krzepicach grupa artystyczna pod kierunkiem Pani wicedyrektor i Pani pedagog. Wydarzenie to zwieńczało działania naszej szkoły w ramach obchodów 100 lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Gości powitał dyrektor Grzegorz Mastalerz i Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Filip Dudkowski. W wypełnionej auli, klimacie pełnym zadumy pięknie wybrzmiały patriotyczne pieśni i słowa o tych, którzy walczyli o naszą wolność.

„Potrzeba nieustannej odnowy umysłów i serc, aby przepełniała je miłość i sprawiedliwość, uczciwość i ofiarność, szacunek dla innych i troska o dobro wspólne, szczególnie o to dobro, jakim jest wolna Ojczyzna”