MISTRZOSTWO POWIATU W KOSZYKÓWCE
    Finaliści konkursu „Ojczyzna Nasza”
    Stoły Bożonarodzeniowe
    Bicie Rekordu na największą lekcję resuscytacji krążeniowo-oddechowej
    Dzień matematyki
    Szkolni melomani na koncercie w NOSPR - Katowice
    Ruszyła V edycja Akademii Młodego Licealisty

Dzisiaj jest piątek, 24 maja 2019 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 26 dni.

Imieniny: Joanny, Marii, Zuzanny

KONKURSY, KONKURSY, KONKURSY

Przez ostatni tydzień uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Krzepicach zmagali się w konkursach z języka angielskiego.

Rozpoczęliśmy 13 listopada od 43 Olimpiady Języka Angielskiego. Niestety, nikomu nie udało się zakwalifikować do kolejnego etapu.

Dzień później, uczniowie przystąpili do konkursu "Discover Canada 2019". Gratulujemy Cezaremu Niedbałowiczowi szansy na dalsze sukcesy w kolejnym etapie.

Tydzień zakończyliśmy szkolnym dyktandem, związanym z obchodami 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczniowie starali się odtworzyć przemówienie Ignacego Paderewskiego z 1932r. Pierwsze miejsce zajęła Aleksandra Karaś, drugie Wiktoria Namysł, a trzecie Nicolas Smyth.

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursach i gratulujemy zwycięzcom.