MISTRZOSTWO POWIATU W KOSZYKÓWCE
    Finaliści konkursu „Ojczyzna Nasza”
    Stoły Bożonarodzeniowe
    Bicie Rekordu na największą lekcję resuscytacji krążeniowo-oddechowej
    Dzień matematyki
    Szkolni melomani na koncercie w NOSPR - Katowice
    Ruszyła V edycja Akademii Młodego Licealisty

Dzisiaj jest środa, 18 września 2019 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 285 dni. Matura za: 229 dni.

Imieniny: Stefanii, Irmy, Stanisława

Podsumowanie projektu „Nie chciejcie Ojczyzny, która Was nic nie kosztuje”

W dniu 04. 11. 2018 r. w Częstochowie odbyło się uroczyste podsumowanie projektu „Nie chciejcie Ojczyzny, która Was nic nie kosztuje”, w którym uczestniczyli uczniowie Zespołu Szkół w Krzepicach. Młodzież z pocztu sztandarowego wraz z opiekunem Panem Markiem Kmiecikiem brała udział w Mszy św. w Bazylice Jasnogórskiej. Druga delegacja w składzie: Julia Bogacz, Izabela Dobosz, Mateusz Puchała, pod opieką Pani Jolanty Drab uczestniczyła w patriotycznym korowodzie z Placu Biegańskiego na Błonie Jasnogórskie. Przed Klasztorem Jasnogórskim odbyła się rekonstrukcja wydarzeń z 4.11.1918 r. oraz uroczyste wywieszenie 100-metrowej flagi na wieży, czemu towarzyszyły pieśni patriotyczne.