Narodowe Czytanie „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego

Dzisiaj jest sobota, 17 listopada 2018 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 214 dni.

Imieniny: Grzegorza, Salomei, Elżbiety

Europejski Tydzień Sportu

W ramach Europejskiego Tygodnia Sportu odbywającego się pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki odbyło się w naszej szkole kilka imprez sportowych z udziałem naszych uczniów. Oto ich wyniki:

6. Przemysław Więdłocha 5,28

MIĘDZYKLASOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ 25.09.2018R.

3. Miejsce: Klasy II

MISTRZOSTWA SZKOŁY w TENISIE STOŁOWYM 26.09.2018r.

Sukces naszych piłkarzy!

Ostatnią imprezą odbywającą się w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu na terenie naszej placówki był Powiatowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Kłobuckiego uświetniający otwarcie na terenie naszej szkoły Przystanii turystyki aktywnej na Liswarciańskim Szlaku Rowerowym.

W zawodach rozegranych w słoneczny jesienny piątek 28 września 2018r.uczestniczyły szkoły średnie powiatu kłobuckiego. Bardzo miłą niespodziankę sprawili nasi uczniowie, którzy okazali się bezkonkurencyjni wygrywając wszystkie mecze, dzięki czemu zajęli I miejsce w turnieju.

Skład zwycięskiej drużyny: Jakub Krakowiak, Jakub Jadczak, Michał Kot, Bartosz Kuc, Wojciech Szostak, Tomasz Księżyk, Mateusz Pisarek, Damian Kowalski, Krystian Krzemiński, Bartosz Zawierucha, Szymon Zawierucha, Szymon Chęciński Kamil Matyja.

Wyniki końcowe:
1. ZS Krzepice
2. ZSnr 1 Kłobuck
3. ZSnr 3 Kłobuck
4. ZSnr 2 Kłobuck

Tenisowe zmagania

Najlepsi szkolni tenisiści stołowi reprezentowali Naszą szkołę w zawodach powiatowych , które odbyły się 2 pażdziernika 2018r. w Kłobucku.

Dziewczęta i chłopcy zajęli w rywalizacji drużynowej miejsce drugie, czym wywalczyli sobie możliwość startu w zawodach rejonowych.

Kolejny etap rywalizacji tenisistów odbył się w IV LO im. H. Sienkiewicza w Częstochowie 10 pażdziernika. Tym razem nasi uczniowie uplasowali się na III miejscu. Składy drużyn – dziewczęta: Zuzanna Garbaciak, Martyna Schwałkowska, Wiktoria Musiel, chłopcy: Wojciech Kilan, Michał Ulfik i Piotr Nagłowski.

Sztafetowe Biegi Przełajowe

Biegacze i biegaczki wyłonieni w szkolnych zawodach reprezentowali ZS Krzepice w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych, które rozegrane zostały 27 września na stadionie sportowym w Kłobucku. Dziewczęta i chłopcy zajęli tam miejsce drugie.

Kolejne zawody odbyły się 16 pażdziernika 2018r. Nasi najlepsi biegacze mieli okazję sprawdzić swoją formę w konfrontacji z reprezentantami szkół średnich rejonu częstochowskiego. Zawody odbyły się przy wspaniałej słonecznej pogodzie na terenach leśnych dzielnicy Północ w Częstochowie. Pośród 5 –ciu drużyn nasi chłopcy uplasowali się na III miejscu.

W drużynie wystąpili: Arek Kapuścik, Daniel Starczyk, Bartosz Kulej, Przemysław Więdłocha, Konrad Waleszczyński i Adam Cybiński . Gratulujemy!!