Dzień Pierwszaka
    Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019
    Bicie Rekordu na największą lekcję resuscytacji krążeniowo-oddechowej
    Otwarcie Przystani Turystyki Aktywnej w Zespole Szkół w Krzepicach
    Niemiecka młodzież w krzepickim liceum
    Warsztaty geologiczne w Górach Świętokrzyskich
    Narodowe Czytanie „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego

Dzisiaj jest sobota, 17 listopada 2018 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 214 dni.

Imieniny: Grzegorza, Salomei, Elżbiety

22 Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie

Uczniowie Zespołu Szkół w Krzepicach w dniu 25 października 2018 r. wzięli udział w 22. Międzynarodowych Targach Książki, które odbyły się w Centrum Targowo – Kongresowym EXPO w Krakowie. Podczas tego wyjątkowego święta literatury na zwiedzających czekała oferta 781 wystawców z 20 krajów oraz spotkania z ponad 700 autorami, m.in. Olgą Tokarczuk, Szczepanem Twardochem, Katarzyną Grocholą, Romą Ligocką, Anną Brzezińską, Ewą Lipską, Piotrem Stelmachem i wieloma innymi. Gościem honorowym targów była Szwecja, zaś mottem tej edycji stały się słowa hiszpańskiego pisarza Artutro Pereza – Reverte: „Książki są bramą, przez którą wychodzisz na ulicę”.

Również krzepiccy fani czytelnictwa znaleźli coś dla siebie. Młodzież miała okazję zakupić nowości wydawnicze w atrakcyjnych cenach, wziąć udział w organizowanych warsztatach i wystawach. Podczas drogi powrotnej, uczniowie dzielili się spostrzeżeniami na temat wydarzenia, które po raz kolejny okazało się miejscem promocji dobrej książki, wymiany myśli oraz inspiracją do dyskusji o literaturze.

PopUp główny - RODO