MISTRZOSTWO POWIATU W KOSZYKÓWCE
    Finaliści konkursu „Ojczyzna Nasza”
    Stoły Bożonarodzeniowe
    Bicie Rekordu na największą lekcję resuscytacji krążeniowo-oddechowej
    Dzień matematyki
    Szkolni melomani na koncercie w NOSPR - Katowice
    Ruszyła V edycja Akademii Młodego Licealisty

Dzisiaj jest piątek, 19 kwietnia 2019 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 61 dni.

Imieniny: Adolfa, Tymona, Pafnucego

Nasz udział w Inauguracji Roku Akademickiego 2018/2019 w PMWSZ w Opolu

Zespół Szkół w Krzepicach jako instytucja od kilku lat współpracująca z Państwową Medyczną Wyższą Szkołą Zawodową w Opolu otrzymał zaproszenie na Inaugurację Roku Akademickiego 2018/2019, która odbyła się 17 października 2018r. Podczas uroczystości na uczelni naszą szkołę reprezentowała pani wicedyrektor Agnieszka Borowska. Zebrani goście, gospodarze uczelni oraz społeczność studencka mieli okazję wysłuchać wystąpienia JM Rektora dr hab. Tomasza Halskiego, uczestniczyć w immatrykulacji studentów I roku oraz w wykładzie inauguracyjnym „Co może zrobić chemia medyczna dla medycyny” wygłoszonym przez prof. dr hab. Henryka Kozłowskiego. Na zakończenie spotkania wybrzmiała studencka pieśń hymniczna „Gaudeamus igitur” (łac. „Radujmy się więc”)

Z okazji Nowego Roku Akademickiego życzymy studentom i pracownikom uczelni wiele satysfakcji ze zdobywania wiedzy, rozwoju pozwalającego na realizację osobistych planów oraz sukcesów zawodowych.

PopUp główny