Dzień Pierwszaka
    Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019
    Bicie Rekordu na największą lekcję resuscytacji krążeniowo-oddechowej
    Otwarcie Przystani Turystyki Aktywnej w Zespole Szkół w Krzepicach
    Niemiecka młodzież w krzepickim liceum
    Warsztaty geologiczne w Górach Świętokrzyskich
    Narodowe Czytanie „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego

Dzisiaj jest sobota, 17 listopada 2018 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 214 dni.

Imieniny: Grzegorza, Salomei, Elżbiety

Nasz udział w Inauguracji Roku Akademickiego 2018/2019 w PMWSZ w Opolu

Zespół Szkół w Krzepicach jako instytucja od kilku lat współpracująca z Państwową Medyczną Wyższą Szkołą Zawodową w Opolu otrzymał zaproszenie na Inaugurację Roku Akademickiego 2018/2019, która odbyła się 17 października 2018r. Podczas uroczystości na uczelni naszą szkołę reprezentowała pani wicedyrektor Agnieszka Borowska. Zebrani goście, gospodarze uczelni oraz społeczność studencka mieli okazję wysłuchać wystąpienia JM Rektora dr hab. Tomasza Halskiego, uczestniczyć w immatrykulacji studentów I roku oraz w wykładzie inauguracyjnym „Co może zrobić chemia medyczna dla medycyny” wygłoszonym przez prof. dr hab. Henryka Kozłowskiego. Na zakończenie spotkania wybrzmiała studencka pieśń hymniczna „Gaudeamus igitur” (łac. „Radujmy się więc”)

Z okazji Nowego Roku Akademickiego życzymy studentom i pracownikom uczelni wiele satysfakcji ze zdobywania wiedzy, rozwoju pozwalającego na realizację osobistych planów oraz sukcesów zawodowych.

PopUp główny - RODO