Dzień Pierwszaka
    Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019
    Bicie Rekordu na największą lekcję resuscytacji krążeniowo-oddechowej
    Otwarcie Przystani Turystyki Aktywnej w Zespole Szkół w Krzepicach
    Niemiecka młodzież w krzepickim liceum
    Warsztaty geologiczne w Górach Świętokrzyskich
    Narodowe Czytanie „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego

Dzisiaj jest sobota, 17 listopada 2018 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 214 dni.

Imieniny: Grzegorza, Salomei, Elżbiety

Interaktywny Konkurs Matematyczny

8 października obyła się VI edycja ogólnopolskiego internetowego konkursu Maks Matematyczny.

Celem konkursu jest promocja uzdolnionej matematycznie młodzieży oraz rozwijanie umiejętności matematycznych uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.Inicjatywa promuje talenty i osiągniecia uczniów oraz pomaga im kształtować ważne kompetencje osobiste. Patronat nad programem objęła Politechnika Wrocławska.

"Maks Matematyczny" jest konkursem matematycznym wykorzystującym technologie informatyczne. Zadaniem konkursowym każdego uczestnika było samodzielne rozwiązywanie dwóch zadań optymalizacyjnych w formie internetowych gier matematycznych, w dniu konkursu. W konkursie wzięło udział 11 naszych uczniów klasy 1a i 3a.Mamy nadzieję że nasi uczniowie zaprezentowali wysokie umiejętności tak jak ich starsi koledzy w poprzednich edycjach. Czekamy niecierpliwie na wyniki .

PopUp główny - RODO