• Dzień Pierwszaka
  Dzień Pierwszaka
 • Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019
  Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019
 • Bicie Rekordu na największą lekcję resuscytacji krążeniowo-oddechowej
  Bicie Rekordu na największą lekcję resuscytacji krążeniowo-oddechowej
 • Otwarcie Przystani Turystyki Aktywnej w Zespole Szkół w Krzepicach
  Otwarcie Przystani Turystyki Aktywnej w Zespole Szkół w Krzepicach
 • Niemiecka młodzież w krzepickim liceum
  Niemiecka młodzież w krzepickim liceum
 • Warsztaty geologiczne w Górach Świętokrzyskich
  Warsztaty geologiczne w Górach Świętokrzyskich
 • Narodowe Czytanie „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego
  Narodowe Czytanie „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego

Dzisiaj jest sobota, 17 listopada 2018 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 214 dni.

Imieniny: Grzegorza, Salomei, Elżbiety

„Dzień pierwszoklasisty” połączony z Dniem Edukacji Narodowej

W poniedziałkowe południe 15 października 2018 roku odbył się w naszej szkole „Dzień pierwszoklasisty” połączony z Dniem Edukacji Narodowej. Samorząd Uczniowski złożył nauczycielom najserdeczniejsze życzenia, podziękował za trud codziennej pracy i życzył wytrwałości i zapału do kształtowania uczniowskich charakterów. Piękne życzenia na ręce całego Grona Pedagogicznego złożył również pan Dyrektor Grzegorz Mastalerz oraz członek Rady Powiatu pan Józef Borecki. Prezentem muzycznym dla wszystkich pracowników naszej szkoły była piosenka Anny Jantar „Za każdy uśmiech Twój” w wykonaniu utalentowanej uczennicy klasy IIb Laury Kobieli.

Dzień pierwszoklasisty to swoisty pokaz różnorodnych talentów naszych uczniów i świetny sposób na ich integrację. Każda klasa wcześniej wylosowała sobie bajkę lub film (klasa Ia - Kraina Lodu, Ib - Gumisie, Ic - Czterej Pancerni i pies) do którego miała za zadanie przygotować piosenkę, taniec oraz krótką scenkę teatralną tematycznie związaną z wylosowaną bajką lub filmem. Uczniowie przygotowali również w formie literackiej pełne humoru opisy swoich klas. Wszyscy bawili się wyśmienicie i byli doskonale przygotowani do wszystkich konkurencji. Szczególne wyrazy uznania należą się wychowawcom: Edycie Kuc, Agacie Pindór, Danucie Jeziorskiej, które aktywnie uczestniczyły w konkurencjach i dzielnie wspierały swoich wychowanków. Po około 2 godzinach rywalizacji i dobrej zabawy powołana komisja wyłoniła zwycięzców. I miejsce zajęła klasa Ic z filmem Czterej pancerni i pies, klasy Ia i Ib zajęły ex aequo II miejsce. Przyznano również nagrody indywidualne: dla konstruktora czołgu ucznia klasy Ic Mateusza Puchały oraz za najlepsze przebranie dla uczennicy klasy Ic Juli Kołodziejczak.

Serdecznie dziękujemy za świetną zabawę, poczucie humoru, za głowy pełne pomysłów a klasie I c gratulujemy wygranej.

 

PopUp główny - RODO