Dzień Pierwszaka
    Wieczornica patriotyczna pt. „Ta, co nie zginęła”
    Bicie Rekordu na największą lekcję resuscytacji krążeniowo-oddechowej
    Otwarcie Przystani Turystyki Aktywnej w Zespole Szkół w Krzepicach
    Niemiecka młodzież w krzepickim liceum
    Warsztaty geologiczne w Górach Świętokrzyskich
    Narodowe Czytanie „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego

Dzisiaj jest poniedziałek, 17 grudnia 2018 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 184 dni.

Imieniny: Olimpii, Łazarza, Jolanty

Rajd historyczny „szlakiem naszej regionalnej historii”

W dniu 13 września grupa uczniów z kl. IIC (rozszerzonej historii), pod opieką Danuty Jeziorskiej i Tomasz Gucwy, uczestniczyła w rowerowym rajdzie, który był kontynuacją projektu historycznego z roku ubiegłego mającego na celu dotarcie i poznanie ważnych miejsc dla lokalnej i nie tylko lokalnej historii.

W maju i czerwcu tego roku uczniowie wtedy jeszcze Ic/d zawędrowali na Górę Opatowską, dojechali do Mokrej pod pomnik upamiętniający Bitwę wojny obronnej Polski w 1939 r i na cmentarz w Miedźna odwiedzając kwatery bohaterów z II wojny światowej i powstańców z powstania styczniowego.

Tym razem celem rajdu było dotarcie do przedwojennej, polsko – niemieckiej granicy za Starokrzepicami, do cmentarza w Bodzanowicach, Podłęża Szlacheckiego – jednego z miejsc początku II wojny światowej aż po malownicze Kucoby.

W planach są kolejne wyprawy.