Dzień Pierwszaka
    Wieczornica patriotyczna pt. „Ta, co nie zginęła”
    Bicie Rekordu na największą lekcję resuscytacji krążeniowo-oddechowej
    Otwarcie Przystani Turystyki Aktywnej w Zespole Szkół w Krzepicach
    Niemiecka młodzież w krzepickim liceum
    Warsztaty geologiczne w Górach Świętokrzyskich
    Narodowe Czytanie „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego

Dzisiaj jest poniedziałek, 17 grudnia 2018 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 184 dni.

Imieniny: Olimpii, Łazarza, Jolanty

Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019

Dnia 3 września 2018 r., w naszej szkole odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. Pan dyrektor przywitał uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły. W imieniu Starostwa Powiatowego w Kłobucku radny Józef Borecki życzył dobrej pracy w nowym roku szkolnym wszystkim pracownikom szkoły i uczniom. Żegnając wakacje, z których wspomnienia nadal mamy w głowach przywitaliśmy kolejny rok szkolny.

Klasa 2a, która przygotowała dla nas inauguracje tego dnia skupiła część naszej uwagi na kolejnej rocznicy wybuchu II wojny światowej. Przypomnieli nam wole walki naszych rodaków, zapał i chęć odzyskania wolności, co na pewno dało nam powód do przemyśleń.

W drugiej części akademii, mniej oficjalnej, został przedstawiony skecz. Wyśmienici aktorzy i duża dawka śmiechu. Klasa 2a również złożyła nam wszystkim życzenia. Szczególnie uczniom klas pierwszych, którzy rozpoczęli przygodę w naszej szkole, ale również maturzystom, których czeka ostatni rok w murach naszego liceum. Życzenia zostały skierowane też do reszty uczniów, nauczycieli i pozostałych pracowników szkoły. Niech ten rok szkolny będzie dla nas wszystkich udany!