Dzień Pierwszaka
    Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019
    Bicie Rekordu na największą lekcję resuscytacji krążeniowo-oddechowej
    Otwarcie Przystani Turystyki Aktywnej w Zespole Szkół w Krzepicach
    Niemiecka młodzież w krzepickim liceum
    Warsztaty geologiczne w Górach Świętokrzyskich
    Narodowe Czytanie „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego

Dzisiaj jest sobota, 17 listopada 2018 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 214 dni.

Imieniny: Grzegorza, Salomei, Elżbiety

Wakacje, Wakacje...

No i stało się. Nadszedł koniec roku szkolnego 2017/2018. Pracowaliśmy bardzo intensywnie. Możemy za ten rok poszczycić się wieloma sukcesami. Nadszedł więc czas na wypoczynek. Podczas uroczystej akademii kończącej rok szkolny dyr. Grzegorz Mastalerz w towarzystwie wychowawców klas wręczył uczniom świadectwa z wyróżnieniem natomiast nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Kłobucku w konkursie "Najzdolniejsi" członek Rady Powiatu Pan Józef Borecki. Były także podziękowania za całoroczną pracę, reprezentowanie szkoły w konkursach, olimpiadach, zawodach sportowych, wydarzeniach artystycznych. Na koniec uroczystości w wakacyjny klimat wprowadziła nas kl. IB oraz szkolny zespół rockowy "The Hats"

Życzymy bezpiecznych i słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień.

Do zobaczeniu we wrześniu.

PopUp główny - RODO