Szkolny Ogród
    VII Powiatowa Prezentacja Tradycji Wielkanocnych
    IV Edycja Akademii Młodego Licealisty
    X Wieczór Kolęd
    Międzynarodowa wymiana szkolna krzepickich licealistów w Krzyżowej
    Bal studniówkowy 2018

Dzisiaj jest niedziela, 22 lipca 2018 roku. Do zakończenia wakacji pozostało: 40 dni.

Imieniny: Magdaleny, Bolesławy, Marii

Nadmorskie warsztaty przyrodnicze w Kątach Rybackich

W dniach od 11-15 czerwca 2018 grupa młodzieży z naszej szkoły pod opieką p. Ewy Jadczak oraz p. Renaty Kadłubskiej uczestniczyła w zajęciach przyrodniczych nad Bałtykiem.

Młodzież wraz z opiekunami wyruszyła pociągiem w nocy 11 czerwca do Gdańska. Tam uczniowie z przewodnikiem zwiedzali Gdańsk. W godzinach popołudniowych wyruszyli do Kątów Rybackich.

W Kątach Rybackich młodzież miała okazję podziwiać przyrodę Mierzei Wiślanej i aktywnie uczestniczyć w zajęciach warsztatowych. Zajęcia były różnorodne. W pierwszy dniu młodzież miała okazję rozejrzeć się po okolicy podczas biegu na orientację. W kolejnych dniach uczniowie zrobili sekcję ryby, łapali owady w najbliższej okolicy, w nocy nasłuchiwali nietoperzy ,podziwiali kolonie kormoranów i