Dzień Pierwszaka
    Wieczornica patriotyczna pt. „Ta, co nie zginęła”
    Bicie Rekordu na największą lekcję resuscytacji krążeniowo-oddechowej
    Otwarcie Przystani Turystyki Aktywnej w Zespole Szkół w Krzepicach
    Niemiecka młodzież w krzepickim liceum
    Warsztaty geologiczne w Górach Świętokrzyskich
    Narodowe Czytanie „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego

Dzisiaj jest środa, 20 lutego 2019 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 119 dni.

Imieniny: Leona, Ludomiła, Lubomira

Praktyk Biznesu

6 czerwca 2018 roku w naszej szkole odbyły się ciekawe i inspirujące zajęcia z przedstawicielem biznesu, start-upowcem z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej. Jest to działanie w ramach projektu „Praktyk Biznesu” towarzyszące Olimpiadzie Przedsiębiorczości wspierające kształtowanie postaw proaktywnych i proprzedsiębiorczych wśród młodych ludzi. Program spotkania dotyczył praktycznych aspektów prowadzenia własnej firmy. Prowadzący spotkanie, młody przedsiębiorca i jednocześnie wykładowca SGH, opowiedział o blaskach i cieniach prowadzenia własnego biznesu. Młodzież klas akademickich naszego liceum bardzo aktywnie i z ogromnym zainteresowaniem uczestniczyła w spotkaniu. Prowadzący Krzysztof Rek doceniając aktywność naszych uczniów zaprosił grupę najaktywniejszych na warsztatowe zajęcia do SGH w Warszawie.