Szkolny Ogród
    VII Powiatowa Prezentacja Tradycji Wielkanocnych
    IV Edycja Akademii Młodego Licealisty
    X Wieczór Kolęd
    Międzynarodowa wymiana szkolna krzepickich licealistów w Krzyżowej
    Bal studniówkowy 2018

Dzisiaj jest niedziela, 23 września 2018 roku. Do zakończenia wakacji pozostało: -23 dni.

Imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta

Praktyk Biznesu

6 czerwca 2018 roku w naszej szkole odbyły się ciekawe i inspirujące zajęcia z przedstawicielem biznesu, start-upowcem z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej. Jest to działanie w ramach projektu „Praktyk Biznesu” towarzyszące Olimpiadzie Przedsiębiorczości wspierające kształtowanie postaw proaktywnych i proprzedsiębiorczych wśród młodych ludzi. Program spotkania dotyczył praktycznych aspektów prowadzenia własnej firmy. Prowadzący spotkanie, młody przedsiębiorca i jednocześnie wykładowca SGH, opowiedział o blaskach i cieniach prowadzenia własnego biznesu. Młodzież klas akademickich naszego liceum bardzo aktywnie i z ogromnym zainteresowaniem uczestniczyła w spotkaniu. Prowadzący Krzysztof Rek doceniając aktywność naszych uczniów zaprosił grupę najaktywniejszych na warsztatowe zajęcia do SGH w Warszawie.