Dzień Pierwszaka
    Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019
    Bicie Rekordu na największą lekcję resuscytacji krążeniowo-oddechowej
    Otwarcie Przystani Turystyki Aktywnej w Zespole Szkół w Krzepicach
    Niemiecka młodzież w krzepickim liceum
    Warsztaty geologiczne w Górach Świętokrzyskich
    Narodowe Czytanie „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego

Dzisiaj jest sobota, 17 listopada 2018 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 214 dni.

Imieniny: Grzegorza, Salomei, Elżbiety

Wzruszające spotkanie po latach - Złota Matura 2018"

9 czerwca 2018r. Absolwenci 1968 LO w Krzepicach spotkali się aby przywołać wspomnienia w 50 rocznicę ich matury.

Z inicjatywy Zespołu Szkół w Krzepicach oraz Stowarzyszenia Absolwentów i Wychowanków uroczystość pod nazwą „Złota Matura” odbywa się co roku. To już jej czwarta edycja. Bogata historia i przywiązanie do tradycji szkoły sprawiły, iż „Złoci Maturzyści” wciąż licznie przybywają tego dnia w mury krzepickiej Alma Mater. Absolwenci z roku 1968 mogli przywołać wspomnienia zwiedzając szkołę w towarzystwie młodszych koleżanek i kolegów, obecnych uczniów LO. Część oficjalną w auli rozpoczął dyrektor Grzegorz Mastalerz - gospodarz szkoły. Złotym Maturzystom zostały wręczone okolicznościowe pamiątki oraz dyplomy. Część artystyczno- wspomnieniową poprowadziła dla zaproszonych gości grupa utalentowanych uczniów liceum. W czasie przygotowanych prezentacji można było zaobserwować łzy wzruszenia i radość na twarzach absolwentów.

Dla obecnych nauczycieli i uczniów była to wspaniała lekcja pielęgnowania tradycji, wartości, historii szkoły oraz chwil, do których po latach z przyjemnością się powraca.

PopUp główny - RODO