• Szkolny Ogród
  Szkolny Ogród
 • VII Powiatowa Prezentacja Tradycji Wielkanocnych
  VII Powiatowa Prezentacja Tradycji Wielkanocnych
 • IV Edycja Akademii Młodego Licealisty
  IV Edycja Akademii Młodego Licealisty
 • X Wieczór Kolęd
  X Wieczór Kolęd
 • Międzynarodowa wymiana szkolna krzepickich licealistów w Krzyżowej
  Międzynarodowa wymiana szkolna krzepickich licealistów w Krzyżowej
 • Bal studniówkowy 2018
  Bal studniówkowy 2018

Dzisiaj jest wtorek, 21 sierpnia 2018 roku. Do zakończenia wakacji pozostało: 10 dni.

Imieniny: Joanny, Kazimiery, Wiktorii

Spotkania z policją"

15, 24 i 29 maja bieżącego roku odbyły się w naszej szkole spotkania z panem Tomaszem Solnicą przedstawicielem Komendy Powiatowej Policji w Kłobucku.

W spotkaniu tym uczestniczyli uczniowie klas pierwszych i drugich liceum i szkoły branżowej oraz zasadniczej szkoły zawodowej. Tematyka spotkania dotyczyła przede wszystkim zagadnień związanych z odpowiedzialnością karną nieletnich i pełnoletnich osób. Poruszane były także tematy z profilaktyki uzależnień, głównie konsekwencje prawnezwiązane z używaniem: dopalaczy, narkotyków i alkoholu. Poza częścią, gdzie nasz zaproszony gość prowadził prelekcję, był też czas na pytania od słuchaczy. Młodzież naszej szkoły była mocno zainteresowana zagadnieniami, które przybliżył im prelegent. W związku z tym mamy nadzieję na dalszą kontynuację współpracy i kolejne spotkania.