Szkolny Ogród
    Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019
    Otwarcie Przystani Turystyki Aktywnej w Zespole Szkół w Krzepicach
    Niemiecka młodzież w krzepickim liceum
    Warsztaty geologiczne w Górach Świętokrzyskich
    Narodowe Czytanie „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego

Dzisiaj jest piątek, 19 października 2018 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 243 dni.

Imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita

Spotkania z policją"

15, 24 i 29 maja bieżącego roku odbyły się w naszej szkole spotkania z panem Tomaszem Solnicą przedstawicielem Komendy Powiatowej Policji w Kłobucku.

W spotkaniu tym uczestniczyli uczniowie klas pierwszych i drugich liceum i szkoły branżowej oraz zasadniczej szkoły zawodowej. Tematyka spotkania dotyczyła przede wszystkim zagadnień związanych z odpowiedzialnością karną nieletnich i pełnoletnich osób. Poruszane były także tematy z profilaktyki uzależnień, głównie konsekwencje prawnezwiązane z używaniem: dopalaczy, narkotyków i alkoholu. Poza częścią, gdzie nasz zaproszony gość prowadził prelekcję, był też czas na pytania od słuchaczy. Młodzież naszej szkoły była mocno zainteresowana zagadnieniami, które przybliżył im prelegent. W związku z tym mamy nadzieję na dalszą kontynuację współpracy i kolejne spotkania.