Szkolny Ogród
    VII Powiatowa Prezentacja Tradycji Wielkanocnych
    IV Edycja Akademii Młodego Licealisty
    X Wieczór Kolęd
    Międzynarodowa wymiana szkolna krzepickich licealistów w Krzyżowej
    Bal studniówkowy 2018

Dzisiaj jest środa, 20 czerwca 2018 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 2 dni.

Imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny

Spotkania z policją"

15, 24 i 29 maja bieżącego roku odbyły się w naszej szkole spotkania z panem Tomaszem Solnicą przedstawicielem Komendy Powiatowej Policji w Kłobucku.

W spotkaniu tym uczestniczyli uczniowie klas pierwszych i drugich liceum i szkoły branżowej oraz zasadniczej szkoły zawodowej. Tematyka spotkania dotyczyła przede wszystkim zagadnień związanych z odpowiedzialnością karną nieletnich i pełnoletnich osób. Poruszane były także tematy z profilaktyki uzależnień, głównie konsekwencje prawnezwiązane z używaniem: dopalaczy, narkotyków i alkoholu. Poza częścią, gdzie nasz zaproszony gość prowadził prelekcję, był też czas na pytania od słuchaczy. Młodzież naszej szkoły była mocno zainteresowana zagadnieniami, które przybliżył im prelegent. W związku z tym mamy nadzieję na dalszą kontynuację współpracy i kolejne spotkania.