Szkolny Ogród
    VII Powiatowa Prezentacja Tradycji Wielkanocnych
    IV Edycja Akademii Młodego Licealisty
    X Wieczór Kolęd
    Międzynarodowa wymiana szkolna krzepickich licealistów w Krzyżowej
    Bal studniówkowy 2018

Dzisiaj jest wtorek, 21 sierpnia 2018 roku. Do zakończenia wakacji pozostało: 10 dni.

Imieniny: Joanny, Kazimiery, Wiktorii

"Jak nie czytam, jak czytam"
Ogólnopolska akcja bicia rekordu w czytaniu w jednym momencie jak największej liczby osób.

8 czerwca 2018 roku o godzinie 1000 na szkolnym Orliku rozpoczęła się akcja wielkiego czytania. Wzięło w niej udział 124 uczniów, 13 nauczycieli oraz 3 pracowników administracji. W sumie 140 osób. Każdy uczestnik przyniósł ze sobą książkę, którą miał ochotę przeczytać. Wydarzenie promowano w za pośrednictwem plakatów i informacji zamieszczonych na stronie internetowej szkoły. Akcję bicia rekordu w czytaniu uatrakcyjniła loteria fantowa, podczas której uczniowie i nauczyciele losowali nagrody rzeczowe, w tym powieści młodzieżowe oraz gadżety z logo szkoły. Szkolny sklepik zadbał o to, aby uczestnikom nie doskwierał upał, fundując orzeźwiającą lemoniadę.

Wydarzenie stało się pretekstem do uświadomienia młodzieży, że książka nie musi kojarzyć się wyłącznie z przykrym obowiązkiem, ale być źródłem przyjemności i satysfakcji oraz stanowić doskonałą alternatywę na spędzenie wolnego czasu w zbliżającym się okresie wakacyjnym.