Szkolny Ogród
    Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019
    Otwarcie Przystani Turystyki Aktywnej w Zespole Szkół w Krzepicach
    Niemiecka młodzież w krzepickim liceum
    Warsztaty geologiczne w Górach Świętokrzyskich
    Narodowe Czytanie „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego

Dzisiaj jest piątek, 19 października 2018 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 243 dni.

Imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita

Webinarium - nowa forma zajęć dla klas akademickich SGH

Uczniowie klasy Ia i IIa w maju uczestniczyli w dwóch nowych wydarzeniach organizowanych przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w ramach programu „Klasa akademicka SGH”. 11 maja – webinarium „Zarządzanie zespołem – team building” prowadzone przez dr Celinę-Sołek Borowską oraz 28 maja webinarium „Jak studiować w Polsce? ABC przyszłego studenta” prowadzący dr Jacek Lewicki. To forma zajęć online prowadzonych na żywo mimo dużych odległości. W jednym webinarium może wziąć jednocześnie udział kilka szkół. Prowadzone z wykorzystaniem platformy Clickmeeting, w ramach której można przekazywać obraz nauczyciela z kamery, publikować prezentację oraz rozmawiać na czacie tekstowym.

Licealistom bardzo podobała się ta forma zajęć. Stanowi ona dodatkowe uatrakcyjnienie procesu dydaktycznego szczególnie dla szkół z małych miejscowości oddalonych od dużych ośrodków akademickich.