• Szkolny Ogród
  Szkolny Ogród
 • VII Powiatowa Prezentacja Tradycji Wielkanocnych
  VII Powiatowa Prezentacja Tradycji Wielkanocnych
 • IV Edycja Akademii Młodego Licealisty
  IV Edycja Akademii Młodego Licealisty
 • X Wieczór Kolęd
  X Wieczór Kolęd
 • Międzynarodowa wymiana szkolna krzepickich licealistów w Krzyżowej
  Międzynarodowa wymiana szkolna krzepickich licealistów w Krzyżowej
 • Bal studniówkowy 2018
  Bal studniówkowy 2018

Dzisiaj jest wtorek, 21 sierpnia 2018 roku. Do zakończenia wakacji pozostało: 10 dni.

Imieniny: Joanny, Kazimiery, Wiktorii

Uroczystość Pożegnania Maturzystów 2018 w Zespole Szkół w Krzepicach.

Tradycyjnie w naszej szkole uroczyste pożegnanie maturzystów odbyło się po zakończeniu wszystkich egzaminów maturalnych. 22 maja 2018r. aula wypełniła się tegorocznymi absolwentami, rodzicami oraz zaproszonymi gośćmi. Na uroczystość przybyli przedstawiciele reprezentujący władze powiatu: Naczelnik Wydziału Edukacji Joanna Kulejwska, oraz władze gmin: Burmistrz Miasta i Gminy Krzepice Krystian Kotynia, Wójt Gminy Opatów Bogdan Sośniak, Rady Rodziców Pani Ewa Malina-Dudkowska i Prezes Stowarzyszenia Absolwentów i Wychowanków LO w Krzepicach Bogdan Grzyb.

Dyrektor Grzegorz Mastalerz w towarzystwie zaproszonych gości wręczył absolwentom nagrody za wyniki w nauce, zaangażowanie w pracę na rzecz szkoły, działalność artystyczną i sportową. Stowarzyszenie Absolwentów, jak co roku ufundowało nagrodę dla najlepszego absolwenta, w tym roku otrzymała ją Karolina Jeziorska. Natomiast nagrodą Rady Rodziców dla najaktywniejszego ucznia w życiu szkoły został wyróżniony Jan Napora. Siedmiu laureatom konkursu dla szczególnie uzdolnionych uczniów zostały wręczone nagrody ufundowane przez Zarząd Powiatu Kłobuckiego.

Całości dopełniła oprawa artystyczna w wykonaniu uczniów klasy IIb i grupy artystycznej naszej szkoły. Wykonane piosenki, taniec, spektakl teatralny poruszyły publiczność i pobudziły do wspomnień. Podczas uroczystości popłynęło wiele ciepłych słów podziękowania i wdzięczności ze strony absolwentów, ich rodziców skierowanych do dyrekcji, wychowawców, nauczycieli oraz wszystkich pracowników szkoły.

"Bardzo dobra atmosfera pracy i nauki", "niepowtarzalny, rodzinny klimat szkoły”, "duże możliwości rozwoju” – to tylko niektóre słowa wypowiadane przez rodziców pod adresem krzepickiej Alma Mater.

Dziękujemy wszystkim absolwentom 2018 i im rodzicom za wspólnie spędzone 3 lata, życzymy powodzenia.

                                                                                                                            Wychowawcy klas III.