• Szkolny Ogród
  Szkolny Ogród
 • VII Powiatowa Prezentacja Tradycji Wielkanocnych
  VII Powiatowa Prezentacja Tradycji Wielkanocnych
 • IV Edycja Akademii Młodego Licealisty
  IV Edycja Akademii Młodego Licealisty
 • X Wieczór Kolęd
  X Wieczór Kolęd
 • Międzynarodowa wymiana szkolna krzepickich licealistów w Krzyżowej
  Międzynarodowa wymiana szkolna krzepickich licealistów w Krzyżowej
 • Bal studniówkowy 2018
  Bal studniówkowy 2018

Dzisiaj jest wtorek, 21 sierpnia 2018 roku. Do zakończenia wakacji pozostało: 10 dni.

Imieniny: Joanny, Kazimiery, Wiktorii

Młodzież Liceum Ogólnokształcącego w Krzepicach na XVI Opolskim Festiwalu Nauki

Korzystając z zaproszenia Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego, w dniu 14 maja 2018 roku, uczniowie klas humanistycznych Liceum w Krzepicach uczestniczyli w XVI Opolskim Festiwalu Nauki. Nasza młodzież mogła wziąć udział w:

> wykładzie i prezentacji pani dr K. Kasperskiej-Kurzawy pt. „Dobre maniery na co dzień",

> warsztatach połączonych z wykładem pt. "Czy wiesz, że jesteś twórcą?" przygotowanym przez Koło Naukowe Prawa Prywatnego i Własności Intelektualnej "Copyright" ,

> warsztatach połączonych z wykładem pt. Jak unikać pułapek prawnych przy mówieniu i pisaniu?" Koło Naukowe Prawa Prywatnego i Własności Intelektualnej "Copyright".

W czasie przerw między wykładami uczniowie mogli zapoznać się z wystawą posterową pt. „Aktualne problemy prawne na afiszu” przygotowaną przez Koło Naukowe "Constitutio".

Szczególnie interesującą częścią Opolskiego Festiwalu Nauki, dla naszych licealistów była symulacja rozprawy sądowej w sprawie cywilnej przedstawiona przez studentów 4 roku Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu.

Po raz kolejny organizatorzy, pracownicy i studenci Wydziału Prawa i Administracji UO przygotowali zarówno ciekawe zajęcia warsztatowe, zajmującą symulację, jak i poszerzające wiedzę wykłady.