Szkolny Ogród
    VII Powiatowa Prezentacja Tradycji Wielkanocnych
    IV Edycja Akademii Młodego Licealisty
    X Wieczór Kolęd
    Międzynarodowa wymiana szkolna krzepickich licealistów w Krzyżowej
    Bal studniówkowy 2018

Dzisiaj jest wtorek, 21 sierpnia 2018 roku. Do zakończenia wakacji pozostało: 10 dni.

Imieniny: Joanny, Kazimiery, Wiktorii

III Powiatowy Konkurs Czytelniczy pod hasłem "W służbie Ojczyźnie"

W Zespole Szkół w Krzepicach dnia 26 kwietnia 2018 r. odbył się III Powiatowy Konkurs Czytelniczy pod hasłem: „W służbie Ojczyźnie” w związku z setną rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę.

Turniej objęty został honorowym patronatem Starosty Kłobuckiego. W rywalizacji wzięli udział uczniowie z klas siódmych szkół podstawowych i gimnazjów: z Krzepic, Starokrzepic, Rudnik, Zajączek Pierwszych, Parzymiech, Kamyka, Przystajni, Truskolas oraz ponadgimnazjalnych: z Zespołu Szkół nr 1 w Kłobucku, Zespołu Szkół nr 2 w Kłobucku i Zespołu Szkół w Krzepicach.

Konkurs przeprowadzono w formie testu sprawdzającego znajomość treści „Kamieni na szaniec” Aleksandra Kamińskiego i „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego oraz biografię obu autorów. O wygranej, w dogrywce, oprócz wiedzy, decydowały również sprawność i refleks uczestników.

W kategorii klas siódmych szkół podstawowych i gimnazjów zaszczytne, pierwsze miejsce, zajął Piotr Kulej ze Szkoły Podstawowej w Krzepicach, miejsce drugie Kamila Klimek ze Szkoły Podstawowej w Rudnikach, a miejsce trzecie ex aequo przypadło Dominice Matuszczyk ze Szkoły Podstawowej w Przystajni i Marcelinie Ignasiak ze Szkoły Podstawowej w Krzepicach. Wśród szkół ponadgimnazjalnych największą wiedzą wykazał się Bartosz Pisarek z Zespołu Szkół w Krzepicach, miejsce drugie zajął Sebastian Praszczyk z Zespołu Szkół nr 1 Kłobucku, a na trzecim uplasował się Szymon Napieraj również z kłobuckiej „jedynki”.

Nagrody w konkursie ufundowało Starostwo Powiatowe w Kłobucku, a ich uroczystego wręczenia dokonała Pani Joanna Kulejewska – naczelnik wydziału edukacji.