Szkolny Ogród
    Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019
    Otwarcie Przystani Turystyki Aktywnej w Zespole Szkół w Krzepicach
    Niemiecka młodzież w krzepickim liceum
    Warsztaty geologiczne w Górach Świętokrzyskich
    Narodowe Czytanie „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego

Dzisiaj jest piątek, 19 października 2018 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 243 dni.

Imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita

Konkurs j. angielskiego

II Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego dla Szkół Gimnazjalnych

24 kwietnia 2018 roku w Liceum Ogólnokształcącym w Krzepicach odbył się II Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego adresowany do uczniów szkół gimnazjalnych z powiatu kłobuckiego. Celem konkursu było propagowanie nauki języka angielskiego, rozwijanie uzdolnień uczniowskich, pobudzanie ich do twórczego myślenia, motywowanie do samodzielnego doskonalenia sprawności językowych, stworzenie płaszczyzny zdrowej rywalizacji oraz integracja szkół gimnazjalnych.

Do konkursu przystąpiło 30 uczestników reprezentujących różne placówki naszego powiatu: wyzwanie podjęli uczniowie ze szkół w Krzepicach, Opatowie, Wręczycy, Przystajni, Rudnikach, Lipiu, Starokrzepicach i Ostrowach nad Okszą. Uczestnicy świetnie poradzili sobie z przygotowanymi dla nich zadaniami sprawdzającymi umiejętność rozumienia ze słuchu, czytania ze zrozumieniem oraz sprawdzającymi znajomość słownictwa i struktur gramatycznych.

Po zmaganiach, wyłoniono następującą listę laureatów:

I miejsce: Zuzanna Sikora (Gimnazjum w Starokrzepicach)

II miejsce: Marta Pąchalska (Gimnazjum w Starokrzepicach)

III miejsce: Julia Pietrzykowska (Gimnazjum w Rudnikach)

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia.

Czekamy na Was w przyszłym roku! .