Szkolny Ogród
    VII Powiatowa Prezentacja Tradycji Wielkanocnych
    IV Edycja Akademii Młodego Licealisty
    X Wieczór Kolęd
    Międzynarodowa wymiana szkolna krzepickich licealistów w Krzyżowej
    Bal studniówkowy 2018

Dzisiaj jest czwartek, 26 kwietnia 2018 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 57 dni. Matura za: 8 dni.

Imieniny: Marzeny, Klaudiusza, Marceliny

Keep

Udział naszych tancerzy w VI Wojewódzkiej Gali Tanecznej

Niedawno nasza szkolna grupa taneczna „eLO BRONEK” pod opieką wicedyrektor Agnieszki Borowskiej uczestniczyła w VI Wojewódzkiej Gali Tanecznej. W imprezie wzięło udział 576 uczestników, w 36 zespołach tanecznych z 17 miejscowości województwa śląskiego.

Celem Wojewódzkiej Gali Tanecznej jest popularyzacja tańca jako formy aktywnego wypoczynku, prezentacja i konfrontacja dokonań artystycznych zespołów tanecznych, rozwijanie wrażliwości estetycznej, doskonalenie warsztatu artystycznego, wymiana pomysłów, doświadczeń w zakresie prezentowanych programów między instruktorami, choreografami i tancerzami, kształtowanie i rozwój zainteresowań młodzieży, integracja środowiska tanecznego.

Pośród uczestników nasi młodzi tancerze zaprezentowali swój efektowny, energetyczny układ w choreografii trzech liderek zespołu: Pauliny, Kasi i Natalii.

Organizatorzy podkreślali bardzo wysoki poziom imprezy pod względem przygotowania zespołów, ich umiejętności tanecznych, opanowania choreografii, układów tanecznych, doboru strojów do muzyki, rekwizytów, makijażu a także poczucia rytmu, interpretacji, estetyki i ogólnego wyrazu artystycznego.