Szkolny Ogród
    Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019
    Otwarcie Przystani Turystyki Aktywnej w Zespole Szkół w Krzepicach
    Niemiecka młodzież w krzepickim liceum
    Warsztaty geologiczne w Górach Świętokrzyskich
    Narodowe Czytanie „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego

Dzisiaj jest piątek, 19 października 2018 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 243 dni.

Imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita

Keep

Udział naszych tancerzy w VI Wojewódzkiej Gali Tanecznej

Niedawno nasza szkolna grupa taneczna „eLO BRONEK” pod opieką wicedyrektor Agnieszki Borowskiej uczestniczyła w VI Wojewódzkiej Gali Tanecznej. W imprezie wzięło udział 576 uczestników, w 36 zespołach tanecznych z 17 miejscowości województwa śląskiego.

Celem Wojewódzkiej Gali Tanecznej jest popularyzacja tańca jako formy aktywnego wypoczynku, prezentacja i konfrontacja dokonań artystycznych zespołów tanecznych, rozwijanie wrażliwości estetycznej, doskonalenie warsztatu artystycznego, wymiana pomysłów, doświadczeń w zakresie prezentowanych programów między instruktorami, choreografami i tancerzami, kształtowanie i rozwój zainteresowań młodzieży, integracja środowiska tanecznego.

Pośród uczestników nasi młodzi tancerze zaprezentowali swój efektowny, energetyczny układ w choreografii trzech liderek zespołu: Pauliny, Kasi i Natalii.

Organizatorzy podkreślali bardzo wysoki poziom imprezy pod względem przygotowania zespołów, ich umiejętności tanecznych, opanowania choreografii, układów tanecznych, doboru strojów do muzyki, rekwizytów, makijażu a także poczucia rytmu, interpretacji, estetyki i ogólnego wyrazu artystycznego.