Szkolny Ogród
    Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019
    Otwarcie Przystani Turystyki Aktywnej w Zespole Szkół w Krzepicach
    Niemiecka młodzież w krzepickim liceum
    Warsztaty geologiczne w Górach Świętokrzyskich
    Narodowe Czytanie „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego

Dzisiaj jest piątek, 19 października 2018 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 243 dni.

Imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita

Dzień Otwarty w SGH

Uczniowie klas akademickich uczestniczyli w Dniu Otwartym Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Po powitaniu w punkcie informacyjnym w auli spadochronowej uczniowie zapoznali się z organizacjami studenckimi i kołami naukowymi.

Młodzież uczestniczyła w prezentacji oferty edukacyjnej uczelni oraz wybranych warsztatach i wykładach tematycznych specjalnie przygotowanych dla uczniów klas akademickich przeprowadzonych przez wykładowców i ekspertów SGH min. "Gospodarka cyfrowa", "A jak autoprezentacja", "Spotkanie z doradcą zawodowym".

Dopełnieniem pobytu w Warszawie było wejście do Centrum Pieniądza NBP im Sławomira Skrzypka.

Zwiedzanie Centrum to niezwykła podróż w czasie i przestrzeni do najważniejszych miejsc związanych z historia pieniądza. Uczniowie mieli okazje zobaczyć jak powstają monety i banknoty mogli też zajrzeć do skarbca i wziąć sztabę złota do ręki która , jak ocenili później jest rzeczywiście bardzo ciężka.