Szkolny Ogród
    VII Powiatowa Prezentacja Tradycji Wielkanocnych
    IV Edycja Akademii Młodego Licealisty
    X Wieczór Kolęd
    Międzynarodowa wymiana szkolna krzepickich licealistów w Krzyżowej
    Bal studniówkowy 2018

Dzisiaj jest środa, 20 czerwca 2018 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 2 dni.

Imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny

IV Edycja Akademii Młodego Licealisty

Ruszyła IV edycja Akademii Młodego Licealisty. W sobotę 17 marca 2018r. miała miejsce uroczysta inauguracja, którą poprowadził Dyrektor Grzegorz Mastalerz. Tego dnia również uczestnicy AML swoją obecność przypieczętowali aktywnym udziałem na zajęciach bloku przedmiotów humanistycznych, które przygotował zespół polonistów: mgr Elżbieta Biernacka-Pacha, mgr Jolanta Drab, mgr Ewa Mazur oraz nauczyciel historii mgr Danuta Jeziorska. Podczas przerwy młodszym koleżankom i kolegom towarzyszyły nasze uczennice klasy maturalnej Kinga i Paulina. Koordynatorem IV edycji AML jak i poprzednich jest wicedyrektor Agnieszka Borowska.

Kolejne zajęcia już w kwietniu.