Dzień Pierwszaka
    Wieczornica patriotyczna pt. „Ta, co nie zginęła”
    Bicie Rekordu na największą lekcję resuscytacji krążeniowo-oddechowej
    Otwarcie Przystani Turystyki Aktywnej w Zespole Szkół w Krzepicach
    Niemiecka młodzież w krzepickim liceum
    Warsztaty geologiczne w Górach Świętokrzyskich
    Narodowe Czytanie „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego

Dzisiaj jest poniedziałek, 21 stycznia 2019 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 149 dni.

Imieniny: Agnieszki, Jarosławy, Epifaniego

Dni otwarte Akademii Jana Długosza

9 marca 2018r. uczniowie klas maturalnych IIIa, IIIb i IIIcd Zespołu Szkół w Krzepicach wraz wychowawcami, na zaproszenie władz Akademii Jana Długosza w Częstochowie, wzięli udział w dniu otwartym uczelni. Młodzież uczestniczyła w warsztatach, wykładach i pokazach prowadzonych przez wykładowców uczelni i studentów reprezentujących wybrane wydziały AJD.

Zgodnie z ofertą uczelni młodzież pogłębiała swoją wiedzę z zakresu psychologii, socjologii, poznawała tajniki browarów, miała okazje przypomnieć sobie informacje z dziedziny przyrody. Uczniowie podziwiali popisy gimnastyczne oraz muzyczne studentów Akademii Jana Długosza. W ofercie dnia otwartego uczelni znalazły się min. Warsztaty: pt. „Chemia produktów naturalnych – podstawowe procesy”, „Tweeter w pracy dziennikarza i w tekstach dziennikarskich”, „Tajemnice browaru”, „Z psychologią, socjologią i filozofia na Ty”, „Różnorodność gatunkowa mórz i oceanów”, „Przystosowanie zwierząt do środowisk”. Na zakończenie spotkania uczniowie uczestniczyli w wykładzie otwartym pt.: „Sztuki walki i zdrowie”.

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i opiekę podczas pobytu na uczelni.